30000 TL sistem önerisi

Son düzenleme:
Önerdiğiniz sistem mükemmel fakat RAM'ler kötü kalmış 2K daha bütçe ekledim yani o RAM'ler yerine 2K ya RAM önerir misiniz?
RAM'lerin MHz değerini mi beğenmedin? Ayrıca sırf RAM'ler için o kadar bütçe arttırmaya gerek yok. Crucial Ballistix 3000-3200MHz alır, çok kolay bir şekilde 3600MHz veya 3800MHz yaparsın. Forumda yapanların konusu var. Onların yaptıklarını uygulasan yeter.
Bu arada şuan o anakartın fiyatı değmez. Benim attığımda 1300'dü. Üstüne biraz daha koy şunu al;

RAM'lerin MHz değerini mi beğenmedin? Ayrıca sırf RAM'ler için o kadar bütçe arttırmaya gerek yok. Crucial Ballistix 3000-3200MHz alır, çok kolay bir şekilde 3600MHz veya 3800MHz yaparsın. Forumda yapanların konusu var. Onların yaptıklarını uygulasan yeter.
Bu arada şu an o anakartın fiyatı değmez. Benim attığımda 1300'dü. Üstüne biraz daha koy şunu al;

Evet 3200 MHz düşük o anakartı alırım sıkıntı yok da RAM olayını anlamadım yani Crucial Ballistix RAM'imi alim?

Tamam o anakartı alırım sıkıntı yok da RAM olayını anlamadım yani Crucial Ballistix RAM'imi alim?
Evet, şunu al;
OC için rehber istersen bunlara bakabilirsin. Bende de bu RAM var. Kolayca 3600-3800MHz'e çıkıyor. İçindeki çip epey sağlam.

Evet, şunu al;
OC için rehber istersen bunlara bakabilirsin. Bende de bu RAM var. Kolayca 3600-3800MHz'e çıkıyor. İçindeki çip epey sağlam.

Hocam rehberlere baktımda kafam almadı yani zor gibi ben pek anlamam overclocktan.

Geri
Yukarı