3000G Sistem Araba veya Yarış Oyun Önerisi

Assetto Corsa'ya bakın derim ama klavye+fare ile pek zevk alamayabilirsiniz. İndirim zamanlarında full DLC'leriyle birlikte 15-20 liraya alınabiliyor. Klavye ile Dirt serisi eğlenceli oluyor.
Şöyle diyeyim, Japanese Pack, Dream Pack ve normal Assetto sahibiyim, 1080p orta ayar 30fps altına inmiyor çok şükür ama klavye mouse oynayınca gazı kesiyor gram zevki kalmıyor. Örnek 300 beygir araba oyun otomatik gazı kestiği için 170 beygir etkisi veriyor. Direksiyon seti almadan oynamam.
Asphalt 9: Legends.
Kasmazsa Forza Horizon 4 demo da oynayabilirsiniz.
Forza Horizon 4 kaldırmıyor maalesef.

Şöyle diyeyim, Japanese Pack, Dream Pack ve normal Assetto sahibiyim, 1080p orta ayar 30fps altına inmiyor çok şükür ama klavye mouse oynayınca gazı kesiyor gram zevki kalmıyor. Örnek 300 beygir araba oyun otomatik gazı kestiği için 170 beygir etkisi veriyor. Direksiyon seti almadan oynamam.

Content Manager kurarsanız, gaz kesme olayını düzeltirsiniz. Ayar eklemişler Content Manager'a.

Forza Horizon 4 kaldırmıyor maalesef.
Asphalt 9 Legends te takılı kaldım para yatırmadan bölüm geçilemez oldu.
13 defa bitirdim.
Content Manager kurarsanız, gaz kesme olayını düzeltirsiniz. Ayar eklemişler Content Manager'a.
Gerçekten öyle ise hemen indiririm. Ama frippy mi neydi oyuna mouse klavyeyi direksiyon seti gibi tanıtma olayı çok bozuk, yani mouse hiç ama hiç hassas olmuyordu.
Test Drive Unlimited'a bakabilirsin. Eski bir oyun ama sistemi pek zorlamıyor.
Deneyeceğim, teşekkürler.

Gerçekten öyle ise hemen indiririm. Ama frippy mi neydi oyuna mouse klavyeyi direksiyon seti gibi tanıtma olayı çok bozuk, yani mouse hiç ama hiç hassas olmuyordu.

Ben arada üşenip klavye+fare ile oynuyorum yani direksiyon olarak tanıtmıyorum normal fare ile çeviriyorum direksiyonu, dediğinizi de bilmiyorum denemedim hiç. Pek zorlu gelmiyor bana. Ama klavye ile gaz/fren zor oluyor biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı