3000G sistem toplama

SbHF6x

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bir sistem toplamak istiyorum ama uyumlu olup olmadığını bilmediğimden size sormak istiyorum. Sistemim bir APU sistem olacak.
İşlemci: 3000G (sıfır)
Anakart: Gigabyte GA-A320M-S2H veya ASUS Prime A320M-F (sıfır)
RAM: Corsair CMK8gx4m1E3200C15 (2.el alacağım) (sonrasında 8+8 yapacağım)
PSU: 400W.
SSD: Halihazırda var.
Rica ediyorum bütçeyi biraz yükselt şunu al gibi yorumlar yapmayın yapabileceğim maksimum bütçe ile bunu alabiliyorum.

Anakartı b450 alıp ileride daha iyi bir işlemci alabilirsiniz.
İşlemciyi sıfır almayabilirsiniz. 2. el piyasası ölü ama şansınızı deneyenin derim.

Bütçeniz nedir peki?
Merhaba bir sistem toplamak istiyorum ama uyumlu olup olmadığını bilmediğimden size sormak istiyorum. Sistemim bir APU sistem olacak.
İşlemci: 3000G (sıfır)
Anakart: Gigabyte GA-A320M-S2H veya ASUS Prime A320M-F (sıfır)
RAM: Corsair CMK8gx4m1E3200C15 (2.el alacağım) (sonrasında 8+8 yapacağım)
PSU: 400W.
SSD: Halihazırda var.
Rica ediyorum bütçeyi biraz yükselt şunu al gibi yorumlar yapmayın yapabileceğim maksimum bütçe ile bunu alabiliyorum.

3000G'den uzak dur, en azından 2200G, 3200G gibi bir işlemci al.

O kadar çıkmıyor maalesef işlemci ve anakart alırım ama RAM yetmez ve 8+8 gerekiyor 4+4 yok çünkü araştırdım ama bulamadım

Bütçeniz nedir peki?
2500 ssd hazırda var kasa ve psu da 300 tl ye buldum geri kalan 2200 tl ye anakart işlemci ram ,ram 2.el anakart ve işlemci 0 almak önemli benim için çünkü 2.el piyasasında en fazla bozuk ürünler anakartlar oluyor genelde (benim gördüğüm) sonra da işlemci de oluyor o yüzden 0 almak saha iyi seçenek

O kadar çıkmıyor maalesef işlemci ve anakart alırım ama RAM yetmez ve 8+8 gerekiyor 4+4 yok çünkü araştırdım ama bulamadım

2500 ssd hazırda var kasa ve psu da 300 tl ye buldum geri kalan 2200 tl ye anakart işlemci ram ,ram 2.el anakart ve işlemci 0 almak önemli benim için çünkü 2.el piyasasında en fazla bozuk ürünler anakartlar oluyor genelde (benim gördüğüm) sonra da işlemci de oluyor o yüzden 0 almak saha iyi seçenek
Bence 2. el 2200G veya 3200G bul. Athlon 3000G kullanıyorum, eski oyunlarda bile kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı