3000TL bisiklet önerisi

112819

Kilopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bana 3000TL fiyat bazında orta düzey bir dağ bisikleti önerir misiniz? Şimdilik aklımda carraro daytona 927 var. Sizin tavsiyeleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bana 3000TL fiyat bazında orta düzey bir dağ bisikleti önerir misiniz? Şimdilik aklımda carraro daytona 927 var. Sizin tavsiyeleriniz neler?

Alüminyum ve Shimano parçaları olması çok güzel fakat biraz fazla pahalı gibi geldi. Ben olsam çift amortisör bisiklet alırdım, uzun kullanımda daha rahat oluyor.

Alüminyum ve Shimano parçaları olması çok güzel fakat biraz fazla pahalı gibi geldi. Ben olsam çift amortisör bisiklet alırdım, uzun kullanımda daha rahat oluyor.
Hocam 3000 TL bandında bu özelliklere sahip ve çift amörtisörlü bisiklet yok zannedersem.
2. el alırsan daha iyi olur bence. O paralara deore setli bisiklet alabilirsin.
Hocam Deore setleri toplasak 3000TL civarı olmaz mı ?

Son düzenleme:
Önerilerim sırasıyla aşağıdaki gibidir. Özellikle Mosso Black Edition'a bayıldım.

Hocam 3000 TL bandında bu özelliklere sahip ve çift amörtisörlü bisiklet yok zannedersem.

Hocam Deore setleri toplasak 3000TL civarı olmaz mı ?
2. elde bulabilirsin diye düşünüyorum, Deore olmasa da Alivio olabilir en azından. Altus 3000 TLyi hakedecek seviyede bir set değil. Bir de ek olarak dağda çok sürmeyeceksen 29 jant almanı tavsiye etmem. Arkadaşımın 27.5 jant bisikletini asfaltta denedim traktör gibi oluyor. 29 jantın daha da kötü olduğunu söylüyorlar, tabi dağda nasıldır bilmiyorum.

Önerilerim sırasıyla aşağıdaki gibidir. Özellikle Mosso Black Edition'a bayıldım.
Aslında aklımda Mosso Black Edition'da vardı fakat gidon boğazı ve gidonun ne bileyim güvensiz olduğunu falan sanıyorum.
Kron XC modellerine bakmanı öneririm.
Kron XC 450 var Daytona 927'e en yakın olan. Aralarında bir karşılaştırma yapılsa hangisi iyi olur ki ? Genel olarak bisiklet ekipmanlarından pek anlamam.

Geri
Yukarı