3000TL bisiklet tavsiyesi

Hocam 3000 liraydı ne oldu pazarlık mı yaptınız yoksa bütçe mi arttı :D

Hayırlı olsun aradaki farkı fazlasıyla hakeder. Göbekler, ayna kol, maşa çok daha iyi. Daha hafif olması da cabası.
Kadro boyunu kaç seçtiniz bu arada?

Hocam 3000 liraydı ne oldu pazarlık mı yaptınız yoksa bütçe mi arttı :D

Hayırlı olsun aradaki farkı fazlasıyla hakeder. Göbekler, ayna kol, maşa çok daha iyi. Daha hafif olması da cabası.
Kadro boyunu kaç seçtiniz bu arada?
AAHAHAH 😄 3500 TLye aldım biraz daha mantıklı geldi bende çıkacağımı düşünmüyordum.
53 yada 56 diye hatırlıyorum. Tam öğrenip tekrardan bilgilendirir im.
Bisiklet genel olarak gerçekten inanılmaz güzel tasarım anlamın dada çok beğendim fakat bugün pedal komple göbekten çıktı anlayamadım yarın bir kontrol edeceğim servisinde.

AAHAHAH 😄 3500 TL'ye aldım biraz daha mantıklı geldi bende çıkacağımı düşünmüyordum.
53 ya da 56 diye hatırlıyorum. Tam öğrenip tekrar bilgilendirir im.
Bisiklet genel olarak gerçekten inanılmaz güzel tasarım anlamın dada çok beğendim fakat bugün pedal komple göbekten çıktı anlayamadım yarın bir kontrol edeceğim servisinde.

51 ve 56 kadrosu var. 51 biraz küçük gelebilir 56 aldıysanız iyi :D Eğer ilk günden çok abandıysanız çıkabilir belki tam sıkmamıştır usta. Genelde pilastik pedallar kulanılıyor eğer alabilirseniz metal platform pedal alın. İlk 1 ay bir bisikletin parçaların oturma süresi olur. Bazı yerlerinden garip sesler gelebilir çok takılmayın. 15. gününde mi 1. ayında mı bir bakımı var ücretsiz o zaman tüm sorunlarını anlatırsınız jant akordu falan yapılır. Yanında verdikleri kullanım klavuzunu kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.
Bisiklet işi ne kadar ekmek o kadar köfte. Fazladan verdiğin parayı her türlü hakeder de bizim ülke de giriş seviyesi bir bisiklete bile bir aylık maaş yatırıyoruz.

51 ve 56 kadrosu var. 51 biraz küçük gelebilir 56 aldıysanız iyi :D Eğer ilk günden çok abandıysanız çıkabilir belki tam sıkmamıştır usta. Genelde pilastik pedallar kulanılıyor eğer alabilirseniz metal platform pedal alın. İlk 1 ay bir bisikletin parçaların oturma süresi olur. Bazı yerlerinden garip sesler gelebilir çok takılmayın. 15. gününde mi 1. ayında mı bir bakımı var ücretsiz o zaman tüm sorunlarını anlatırsınız jant akordu falan yapılır. Yanında verdikleri kullanım klavuzunu kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.
Bisiklet işi ne kadar ekmek o kadar köfte. Fazladan verdiğin parayı her türlü hakeder de bizim ülke de giriş seviyesi bir bisiklete bile bir aylık maaş yatırıyoruz.
56 kadro olması lazım ozaman 😄.Direksiyondan kitlenebilir maşa, metal pedal bide göbeği shimano olduğundan bu modeli aldım herhalde ekstra özelliği olan yok bu modelde. Ses geliceğini söyldiler, bakalım 1 aya nolucak ama oldukça memnunum. Klavuzunu okuyucam tavsiyenden sonra. ☺️ çok teşekkür ederim.

Extra özellik daha ne olsun hocam :D Düşük modellerinde de aktarıcılar ve göbekler Shimano ama Shimano'nun giriş seviyesiydi. Bu aldığında orta seviye çok daha iyi. Pedallara çok ve dengesiz yüklendin o zaman yeni bisikletin verdiği gazla :D

Yeni konular

Geri
Yukarı