3000TL monitör önerisi

Ensar durak

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 / Ekran Kartı: Radeon RX 6400 / Anakart: MSİ B450M-A PRO MAX / Ram: GEİL EVO SPEAR CL16 3200MHz 16GB / Depolama: WD 480GB Green NVMe M.2 SSD + James Donkey JD240 LE 240GB / Monitör: Lenovo G24-20 23.8" 0.5ms 165 Hz / İşletim Sistemi: Windows 11 Pro /
Psu: NZXT C550 Bronze 550W 80 Plus Bronze Yarı Modüler Power Supply
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 3000TL'ye monitör arıyorum. Kafam bu konuda biraz karıştı paneller, mbrt, GtG gibi terimler var.
Hikayeli oyunalarda oynuyorum CS:GO, Valorant gibi rekabetçi oyunlarda oynuyorum ara sırada film izliyorum VA panel düşündüm ama ghsotingden oyun oynanmıyor diyorlar o yüzden IPS almayı düşünüyorum. Önerebileceğeniz monitör var mı şimdiden teşekkür ederim.

1ms GtG bir değere sahip monitör alman en iyisi olur FPS oyunları için. 1ms MPRT ortalama 4ms GtG değerine tekabül ediyor.

Bütçe yeterliyse:

1ms GtG bir değere sahip monitör alman en iyisi olur FPS oyunları için. 1ms MPRT ortalama 4ms GtG değerine tekabül ediyor.

Bütçe yeterliyse:

Hocam ASUS TUF modellerinde çok kronik var diyorlar bu biraz korkutuyor beni özellikle VA panellerinde, IPS de sizce bir sorun olur mu?

Hocam ASUS TUF modellerinde çok kronik var diyorlar bu biraz korkutuyor beni özellikle VA panellerinde, IPS de sizce bir sorun olur mu?
Bu model için ghosting sorunu yaşayan çok az insan var. Pek şikayet göremedim ben bu model için. Bütçe varsa Lenovo G24-20 alın.

IPS panelde çok az kronik sorun bulunur. VA panel zaten almayın. Yukarıda gönderilen 2 monitör forumda gönderilen şu anda en göz önünde bulunan monitörler. Bence Lenovo G24 20 alın.

Asus vg249q1a muhteşem bir monitör fiyatına göre, tek eksiği çok az bir ışık sızması ve yükseklik ayarının olmaması olabilir, ışık sızması üründen ürüne değişir bende aşırı az var rahatsız etmiyor.

IPS panelde çok az kronik sorun bulunur. VA panel zaten almayın. Yukarıda gönderilen 2 monitör forumda gönderilen şu anda en göz önünde bulunan monitörler. Bence Lenovo G24 20 alın.

Lenovo çok mantıklı geldi şu anda hepinize çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı