3000TL monitör önerisi

Bütçe
3000

Alper Durgun

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ileride bilgisayar toplayacağım da monitörü önceden almak istiyorum 144 Hz orta bütçe monitöre yetecek kadar param var FPS oyuncusuyum ama ileride bilgisayarla beraber 240 Hz de almak istiyorum kararsız kaldım aralarında çok fark var mı bilmiyorum. 144 Hz al bekleme derseniz de 3000 TL'yi geçmeyecek güzel bir monitör önerebilir misiniz benim çok fazla bir bilgim yok. Genellikle de Valorant oynuyorum şu anki sistemim ise.
ASUS GTX970.
12 GB RAM.
i7 3770 3.40GHz

Merhaba ileride bilgisayar toplayacağım da monitörü önceden almak istiyorum 144 Hz orta bütçe monitöre yetecek kadar param var FPS oyuncusuyum ama ileride bilgisayarla beraber 240 Hz de almak istiyorum kararsız kaldım aralarında çok fark var mı bilmiyorum. 144 Hz al bekleme derseniz de 3000 TL'yi geçmeyecek güzel bir monitör önerebilir misiniz benim çok fazla bir bilgim yok. Genellikle de Valorant oynuyorum şu anki sistemim ise.
ASUS GTX970.
12 GB RAM.
i7 3770 3.40GHz

İleride sisteminizi nasıl bir sisteme çevirmeyi düşünüyorsunuz, bu önemli. 2K'da rahatlıkla AAA oyunları götürecek ekran kartlı bir sisteme mi yoksa 1080P'de AAA oyunları götürecek bir sisteme mi yükselteceksiniz? FPS oyuncusu olduğunuz için bence 240Hz'i bekleyin derim. Ama bütçeniz eli yüzü düzgün bir 144Hz için bile yetersiz sayılır. En kötü şöyle monitörler almalısınız:
İyi olan 240Hz 1080p monitörler minimum 5500-6000'den başlıyor. O yüzden 240Hz istiyorsanız bütçeyi arttırmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı