3000TL monitör tavsiyesi

Bütçe
3000 civarı

Fury23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bir excalibur'un bu modelini aldım, hem ghostingli hem ölü pikselli. Bana güzel bir şeyler önerir misiniz?
Sadece kronik sorunlu bir model olmamasını ve 144Hz üstü olmasını istiyorum.

ASUS TUF vg24vqe önerenler var önermeyen var. Fakat tekrar tekrar iadeyle vs. uğraşmak istemiyorum.
Samsung Odyssey G3 önerenler var. Bu modelide kronik sorunlu olarak hatırlıyorum. Sizin tavsiyelerinizi almak istedim.

Merhaba, bir excalibur'un bu modelini aldım, hem ghostingli hem ölü pikselli. Bana güzel bir şeyler önerir misiniz?

ASUS TUF vg24vqe önerenler var önermeyen var. Fakat tekrar tekrar iadeyle vs. uğraşmak istemiyorum.
Samsung Odyssey G3 önerenler var. Bu modelide kronik sorunlu olarak hatırlıyorum. Sizin tavsiyelerinizi almak istedim.

Hocam siz konuya en ucuz güzel yere çekinde 2-3 sene sonra bize sövmesinler.

kanka halen almadıysan yardımcı olmak isterim :D

Bütçeniz, istediğiniz özelliklerdeki IPS panel bir monitöre yetmiyor. IPS panel monitör istiyorsanız 2.el G241, G241 gibi monitörlere bakabilirsiniz.

Sıfır istiyorsanız size önerim:
İkinci el piyasası gerçekten içine girilecek gibi değil, sıfır fiyatı 5000TL imiş. Adam 2. elde 5000TL koyup daha ucuz yok falan yazmış. Sıfır olarak önerdiğiniz monitör güzel görünüyor fakat kavis oyun deneyimini gerçekten etkiliyor. Fiyatı ufak arttırsak vs. bulma şansımız yok mudur? Bu özelliklerde kavisli bi monitör.
Bu fiyat bandına diğer konularda vs. çokça ürün öneriliyor.
ACER 23.8" 165HZ 1MS FREESYNC FULL HD IPS LED GAMING MONİTÖR - Pckolik
https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1a-23-8-1ms-165hz-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-led-monitor-p-HBCV0000054HWK?magaza=Vizyon Bilgisayar&url_src=ios-product-detail
Asus Tuf Gamıng Vg24vqe 23,6 Kavıslı 165hz Freesync 1ms Full Hd Dp Hdmı Monitör Fiyatı - Trendyol
gibi ama direkt sizi etiketlemelerinden bildiğiniz düşüncesi oluştu. Yani ömürlük bir ürün beklemiyorum zaten teknoloji konusunda maksimum 4-5 yıl sonra elimizdeki her şey çöp seviyesine geleceği için.
Ve Asus'a karşı bi güvenim var. Bu yüzden Vg24vqe niyetim var. Sizin bu model hakkında düşünceniz nedir? Teşekkürler.

Sıfır olarak önerdiğiniz monitör güzel görünüyor fakat kavis oyun deneyimini gerçekten etkiliyor. Fiyatı ufak arttırsak vs. bulma şansımız yok mudur? Bu özelliklerde kavisli bi monitör.
Önerdiğim monitör daha fiyat performans ürünü ancak kavisli istiyorsanız şunu öneririm:
Bu monitörlerin renk doğruluğu, renk canlılığı, siyah tekdüzelik gibi konularda sıkıntıları var.

Ancak, şu gayet fiyat performans bir monitör: ACER 23.8" 165HZ 1MS FREESYNC FULL HD IPS LED GAMING MONİTÖR - Pckolik
Ve Asus'a karşı bi güvenim var. Bu yüzden Vg24vqe niyetim var. Sizin bu model hakkında düşünceniz nedir? Teşekkürler.
Siyah tekdüzelik konusunda sıkıntısı olduğu biliniyor ve görüş açıları çok kötü dolayısıyla renkler düzgün değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı