3000TL telefon önerisi

Alma azıcık dişini sık biriktir ya da telefoncudan 500e iyi kötü bir şey al ve biriktir al iPhone SE2020 ya da S10 Lite.

Telefoncudan hiçbir şey alınmaz kulaklık bile.
Ayrıca o zamana kadar o telefonlar zamlanır zaten yangınlar vb ülkenin durum malum.
Ayrıca öneri yapacaksan düzgün yap lütfen arkadaşın aklı yokmu ki biriktirmek yerine buraya konu açıyor?

hocam 10k daha biriktirin iPhone 12 Pro alın (!)

Alma azıcık dişini sık biriktir ya da telefoncudan 500e iyi kötü bir şey al ve biriktir al iPhone SE2020 ya da S10 Lite.
Eğer olmaz dersen:
TCL 10 Plus.
Note 8 Pro.

Dediğim gibi 3000TL. Param olsa da olmasa da telefona daha fazla para harcamak istemiyorum. Teşekkürler ama.

Mükemmel bir kamerası olmasına gerek yok fakat olursa hiç güzel olmaz. Ekranı küçük de büyük de olmasını istemiyorum, bazen görüyorum cebe sığmayan veya cebte kaybolan telefonlar var 😀. Bu fiyat aralığında mümkün mü bilmiyorum ama en az 64 GB hafızası olmasını istiyorum 32 GB bir zamandan sonra özellikle videolar ve fotoğraflar yüzünden yetersiz kalıyor. Ra midir, işlemcisidir telefonda bu konulardan anlamıyorum. Bu konulardan anlamadan öneri yapmayın lütfen. Mağdur olmak istemem :D

Redmi Note 9 64 GB modelini alabilirsin.

Mükemmel bir kamerası olmasına gerek yok fakat olursa hiç güzel olmaz. Ekranı küçük de büyük de olmasını istemiyorum, bazen görüyorum cebe sığmayan veya cebte kaybolan telefonlar var 😀. Bu fiyat aralığında mümkün mü bilmiyorum ama en az 64 GB hafızası olmasını istiyorum 32 GB bir zamandan sonra özellikle videolar ve fotoğraflar yüzünden yetersiz kalıyor. Ra midir, işlemcisidir telefonda bu konulardan anlamıyorum. Bu konulardan anlamadan öneri yapmayın lütfen. Mağdur olmak istemem :D

Kendim de kullanıyorum tavsiye ederim.

A74 ve P40 Lite modelleri de var. Huawei modellerinde Google servisleri sıkıntı. Kamera olarak bu iki cihaz A73 modelinden daha iyi.

Kamera pek de önemli değil. Fiyat olarak A73, A32'den daha iyi. (fark 500TL 64 GB ile 800TL)Ama Samsung 2 GB RAM daha fazla, ekranı "sanırım" daha dayanıklı, bataryası 1000MAH daha fazla ve kamerası çok daha iyi. (A73'ün kamerası biraz eksik kalıyor) Tek fark A74'ün işlemcisi 2.3GHz A32'nin 2. bu ikisi arasından "sanırım" A32 daha mantıklı.

Uzun yıllar kullanmayı planlıyorsaniz işlemciye yönelen bir model önerecektim.

Teşekkürler. Ve evet uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı