3000TL Telefon Tavsiyesi

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Forumda bu fiyat bandında öneri isteyen onlarca konu olsa da ben tekrardan açma gereksinimi duydum, biraz daha farklı isteğim. Şuanki telefonum LG G6 ve (güçlü) işlemcisiyle her uygulamaya girerken 3-5 saniye beklemek zorundayım, şarjı 1 günü zor çıkartıyor ve kamera performansı normal olarak yeni telefonlara göre çok daha kötü.

Oyun oynayan birisi değilim tek istediğim elimdeki telefondan daha hızlı, bataryası en azından 2 günü çıkartabilecek (yoğun kullanmıyorum telefonu ona rağmen 1 gün çıkmıyor), kamera performansı da beni üzmeyecek bir şey satın almak. Telefondan hiçbir şey anlamadığım için lütfen önermeden önce G6 ile işlemcisi RAM'ı vs. karşılaştırıp önerin.

Oppo A73 batarya olarak elindeki telefona göre baya fark ettirecek bir model senin için.
Peki performans konusunda da beni tatmin edecek mi? Gerçekten anlamadım kağıt üzerinde bayağı güçlü olan bir işlemci bazen yavaşlık konusunda beni illallah ettiriyor.
Ve Redmi Note 9 ile TCL 10 Plus hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
İşlemci olarak SD 665, SD 821 modelinden daha güçlü. GPU tarafında SD 821 modelindeki Adreno 530, Adreno 610 modelinden daha güçlü bir model.

TCL 10 Plus modeli de A73 ile aynı donanıma sahip ve AMOLED ekran kullanıyor. Ben şahsen TCL'nin arayüzüne güvenemiyorum.

Oppo'nun arayüzü Xiaomi ve TCL'ye göre daha iyi olduğu için önerim A73.

İşlemci olarak SD 665, SD 821 modelinden daha güçlü. GPU tarafında SD 821 modelindeki Adreno 530, Adreno 610 modelinden daha güçlü bir model.

TCL 10 Plus modeli de A73 ile aynı donanıma sahip ve AMOLED ekran kullanıyor. Ben şahsen TCL'nin arayüzüne güvenemiyorum.

Oppo'nun arayüzü Xiaomi ve TCL'ye göre daha iyi olduğu için önerim A73.
Evet mantıklı olan o gibi duruyor ama kamerası çok kötü gördüğüm testlerden anladığım kadarıyla. Daha iyi kameraya sahip bir öneri yapacak olsanız ne olurdu?

Samsung A32.

@One Face Gülünecek bir durum varsa söyle biz de gülelim.
@One Face Neye gülüyorsun söyle bakalım.
´´A73 batarya olarak elindeki telefona göre baya fark ettirecek bir model senin için.´´ şu kısım için attım. Sadece adamın elindekine göre değil de rakiplerine göre durumunu da söylemeliydiniz diye düşündüm.

Sadece adamın elindekine göre değil de rakiplerine göre durumunu da söylemeliydiniz diye düşündüm.
Konumuz diğer modeller mi? Konuyu okumadan yorum yapma. Bu tür mesajlara da kahkaha atma.

Geri
Yukarı