3000TL yarış bisikleti önerisi

Lastikleri ince olduğundan biraz yarış bisikleti hissiyatı veriyor. Fakat tam olarak yarış bisikleti diyemeyiz. Vites setleri, dişlileri yol serisine ait değil sonuçta. Şehir bisikletleri rahatlığa önem verir. Yol bisikletleri de hıza.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Berrkay bu videoyu izlerseniz aklınızda ne almak istediğiniz daha iyi oluşacaktır.
Ben yine de o modeli öneririm. Kullandığım için biliyorum sadece. Yoksa bilmediğim bisikleti önermem.

Eklemeyi unutmuşum, kendisinin şu anki bisikleti dağ bisikleti. @Blacksidemre sağ ol öneri için ama ikna edemem o tarz bisiklet için.

Lastikleri ince olduğundan biraz yarış bisikleti hissiyatı veriyor. Fakat tam olarak yarış bisikleti diyemeyiz. Vites setleri, dişlileri yol serisine ait değil sonuçta. Şehir bisikletleri rahatlığa önem verir. Yol bisikletleri de hıza.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Berrkay bu videoyu izlerseniz aklınızda ne almak istediğiniz daha iyi oluşacaktır.
Cross-country önerme sebebim dağa taşa çıkmak isterse eski tekerleri takar, hız yapmak istediğindeyse ince tekerleri takar tarzındaydı. Yeni başlamış anladığım kadarıyla önerim çok doğru değil ama ben öyle yapıyorum ve 33 km ortalama yapabiliyorum (ön teker ince). Yarış bisikletine alışmak bence zor ama yarış istiyorsa sizin önerdiğiniz bisikletler çok daha mantıklı.

ikinci el düşünmesini yine tavsiye ederim.
Ailesi internetten almaya karşı, ikinci ele sanırım hiç izin vermezler. İnternetten alması için baskı uyguluyorum halihazırda. Yine de önerin varsa alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı