3000TL'ye kadar telefon önerisi

• Konuyu başlatan woitx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 719

woitx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba herkese öncelikle, bu bütçeye kadar arada PUBG Mobile oynayacağım(arkadaşlarım çok darlıyor :) ). Bir telefon istiyorum mümkünse işlemcisi Snapdragon olsun. RAM olarak da pek düşük olmazsa sevinirim. Kamerayı pek kullancağımı düşünmüyorum ama illaki güzel kamera lazım olur. Attığınız telefonun Sosyal'de güzel bir rehberi varsa onu da atarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro öneririm biraz eski olsa da işlemcisi iyi helio G90t bayağı iyi bir işlemci şu anda piyasada 2000 TL'ye bulunabiliyor bu bütçede en iyi telefon mümkünse 128/8 alın.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro öneririm biraz eski olsa da işlemcisi iyi helio G90t bayağı iyi bir işlemci şu anda piyasada 2000 TL'ye bulunabiliyor bu bütçede en iyi telefon mümkünse 128/8 alın.
Düşünüyordum ama bazı yerlerde yazılımı çok kötü diyenler olmuş. O yüzden pek tercih etmek istemedim.

Düşünüyordum ama bazı yerlerde yazılımı çok kötü diyenler olmuş. O yüzden pek tercih etmek istemedim.

Yazılımı güncellenebilir veya ROM atılabilir önemli olan donanımsal hata olmaması.
POCO M3 Pro 5G de önerebilirim dimensty 700 5G modemli işlemcisi var bayağı iyi oda.

Merhaba herkese öncelikle, bu bütçeye kadar arada PUBG Mobile oynayacağım(arkadaşlarım çok darlıyor :) ). Bir telefon istiyorum mümkünse işlemcisi Snapdragon olsun. RAM olarak da pek düşük olmazsa sevinirim. Kamerayı pek kullancağımı düşünmüyorum ama illaki güzel kamera lazım olur. Attığınız telefonun Sosyal'de güzel bir rehberi varsa onu da atarsanız sevinirim.

Samsung M21 öneriyorum o zaman.
İşlemcisi SD 665 dengi bir işlemci ve kötü değil.

Bana kalırsa POCO M3 Pro 5G almak daha mantıklı ama kamera yüzünden istememişsiniz.
@woitx

Samsung M21 öneriyorum o zaman.
İşlemcisi SD 665 dengi bir işlemci ve kötü değil.

Bana kalırsa POCO M3 Pro 5G almak daha mantıklı ama kamera yüzünden istememişsiniz.
@woitx
Büyük ihtimal Red Mi Note 8 alacağım. Uzun zamandır düşünüyordum oyun konusuna da pek yüklenmeyeceğim. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Büyük ihtimal Redmi Note 8 alacağım. Uzun zamandır düşünüyordum oyun konusuna da pek yüklenmeyeceğim. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Hocam Redmi Note 8 aynı Pro modeli gibi yazılım sıkıntısı yaşıyor MIUI 12.5 ile ve o model eskidi artık.

Note 8 yerine Redmi 9t/Oppo A73/Realme C25 cihazlarını öneririm.

Realme C25 ekran, Oppo A73 kamera olarak Redmi Note 8 modelinin gerisinde kalıyor.

Onun dışında ya tamamen denk, ya daha iyi cihazlar.

Batarya olarak Realme C25 ve Redmi 9T açık ara fark atıyor.
Kamera olarak Realme C25 ve Redmi 9T aynı veya daha iyi.
Ekran olarak Oppo A73 AMOLED ekran ile çok daha iyi ama kamerası biraz tırt.

Yazılım olarak hepsi daha iyi cihazlar.

Geri
Yukarı