3000TL'ye PC Toplama

Daha fazla  
3000TL'ye almayı düşünüyorum her siteden alabilir. Ama NZXT, ;Toshiba, FSP tarzı markaları sevmiyorum kullanmaz iseniz çok sevinirim. Eğer i3 8100 ve GTX 1060 koyabilirseniz çok sevinirim. Sadece kasayı toplamanız yeterli olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli marka olarak piyasada öne çıkmadıkları için bir ön yargım var açıkçası. Mesela asrock a karşıda aynı yargım vardı geçen gün ASUS un markası olduğunu öğrendim ve artık tedirginliğim yok.
1 ay önce mümkündü ancak şu an o dedikleriniz mümkün değil. Ancak 1050Ti sığıyor.

Nedenini öğrenebilir miyim?
Yani ön yargı diyebiliriz.
1 ay önce mümkündü ancak şu an o dedikleriniz mümkün değil. Ancak 1050Ti sığıyor.

Nedenini öğrenebilir miyim?
1050 TI da üzmez.
Yada içine pentium eklenip GTX 1060lı bir sistem kurabilirmiyiz.

Piyasada her öne çıkan marka kaliteli olmuyor. Everest, Frisby gibi piyasada öne çıkan markalar acayip kalitesizler mesela.
Ayrıca bu markalar piyasanın gözbebeği olan kaliteli markalardır.

Bütçeye monitör dahil mi?

Donanım Arşivi'nin bu günlerde topladığı 2850 TL'lik bir sistem var. İçinde de R3 2200G ve GTX 1050 Ti var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım Arşivi'nin bu günlerde topladığı 2850 TL'lik bir sistem var. İçinde de R3 2200G ve GTX 1050 Ti var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakın mesela xigmatek kullanmış PSU olarak sırf bu yüzden almam ramler XPG. Aslında önyargı dediğim olay buydu.

bakın mesela xigmatek kullanmış PSU olarak sırf bu yüzden almam ramler XPG. Aslında önyargı dediğim olay buydu.
Sıkıntı çıkarmaz büyük ihtimal. Bellekler desen çoğu üretici aynı çipsetleri kullanıyor. Xigmatek'te öyle hafife alınacak bir marka değil. Zaten birşey oldumu garantisi var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı