300TL 7.1 kulaklık tavsiyesi

burakkere

Femtopat
300 TL bütçem var 7.1 kulaklık öneriniz, jak girişli.

Jak girişli bildiğim bir model yok. 300 TL bütçede 7.1 kulaklıklar zaten çok kaliteli 7.1 değiller. Bütçe yükselt demek haddime değil ama stereo da olsa SteelSeries Arctis 1 önerebilirim sadece.

dafry

Hectopat
Yer
Allen Schweitzer
Hayır bunu Rampage'e desen anlarım da, Gamepower'a da demezsin be abi.
Gamepower'ın iyi bir marka olduğunu mu düşünüyorsun? Tahmin edeyim sen Gamepower kullanıyorsun ve dandik olduğunu kabullenmek istemiyorsun. Çoğu modeli Çin'den alıp logo bastırıyorlar, kalite desen rezalet. En azından kendi üretimi olan markaları almak daha mantıklı bu bütçelerde.

Umut 77

Hectopat
Yer
Yalova

ercevikyiig

Nanopat
Gamepower'ın iyi bir marka olduğunu mu düşünüyorsun? Tahmin edeyim sen Gamepower kullanıyorsun ve dandik olduğunu kabullenmek istemiyorsun. Çoğu modeli Çin'den alıp logo bastırıyorlar. En azından kendi üretimi olan markaları almak daha mantıklı bu bütçelerde.
Gamepower kullanmıyorum. Kullananların memnuniyeti ortada, incelemeler ortada. (MSI, Corsair, Steelseries gibi markalar dışında ekipman almam ama bütçe az.)

dafry

Hectopat
Yer
Allen Schweitzer

Seradotwav

Megapat
Yer
Afyonkarahisar
Gamepower kullanmıyorum. Kullananların memnuniyeti ortada, incelemeler ortada. (MSI, Corsair, Steelseries gibi markalar dışında ekipman almam ama bütçe az.)
100 liraya 7.1 aldık diye seviniyor garipler, ne yapsın? Bir de kötüleyecek halleri yok.

ercevikyiig

Nanopat

dafry

Hectopat
Yer
Allen Schweitzer
Anlatmaya çalıştığım şey şu; Aynı fiyata daha iyisi varken Gamepower, Rampage, Bloody önermeyin. Ha bütçesi 100TL'dir önerebilirsin düzgün bir modelini. Daha iyi alternatifler varken yapmayın...

Yukarı