300TL Bluetooth kulaklık önerisi

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Bluetooth kulaklık alacağım. Sizlerin de fikirlerini almak istedim. Bu işten çok anlamıyorum.
-İlla 300TL olmak zorunda değil. 150TL'ye F/P bir üründe olur.
-Ses kalitesi tatmin edici olsun.
-Dışarıya ses vermesin.
-Kulak içi olsun.

Son düzenleme:
İyi günler arkadaşlar. Bluetooth kulaklık alacağım. Sizlerin de fikirlerini almak istedim. Bu işten çok anlamıyorum.
-İlla 300TL olmak zorunda değil. 150TL'ye F/P bir üründe olur.
-Ses kalitesi tatmin edici olsun.
-Dışarıya ses vermesin.
Bu aralar forumun gözdesi bu hocam 👍

Bu aralar forumun gözdesi bu hocam 👍

Pardon hocam ya gece gece yorgun kafayla açtım konuyu. Kulak içi olsun.

Kulaklığı bir arkadaşım için istiyorum. Bunu ben kullanıyorum ve o kadar da iyi gelmedi bana. Daha iyi bir seçenek arıyorum.

Pardon hocam ya gece gece yorgun kafayla açtım konuyu. Kulak içi olsun.

Kulaklığı bir arkadaşım için istiyorum. Bunu ben kullanıyorum ve o kadar da iyi gelmedi bana. Daha iyi bir seçenek arıyorum.
Bütçe biraz aşıyor ama r100 önerebilirim.

@Mansion hocam sanırım siz bu işlerden anlıyordunuz, var mıdır bir tavsiyeniz?

Anker SoundCore R100 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe indirimde 250TL'ye kadar düşüyor.

Alternatfi;

Anker SoundCore R100 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe indirimde 250TL'ye kadar düşüyor.

Alternatfi;

Hocam 200TL civarı için bir seçenek sunabilir misiniz peki?

Alternatfi;

Hocam acaba hangi indirimi kullanmak gerekli fiyatı düşürmek için "opet50" kodu çalışmıyor.

Geri
Yukarı