300TL Fare önerisi

Furkan GRFN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Merhaba dostlar, Gigabyte M.2 auros kullanıyorum, sanırım tam da 2 yılı etti ve sol tuş basıyor fakat basılı tutunca kendini bırakıyor. Teknik özelliklerine bakınca 50 milyon tıklama diyor bu kadar çabuk bozulması beni gerçekten üzdü. Oysaki sensörü hızı falan bayağı iyi. Neyse 300TL'ye var mıdır düzgün bir şey acaba?

50 TL daha koyarsan en az 4 yıl gidecek mouse halen kullanıyorum bunu en az 4 yıl oldu.

Hocam aklımda zaten bu varda. Yani internet cafe de kullanmışlığım da var iyi güzel ama, internette bakınca millet g100 serisinden kaçın almayın diyor ben tam anlamadım kronik sorun falan mı var?

50 TL daha koyarsan en az 4 yıl gidecek mouse halen kullanıyorum bunu en az 4 yıl oldu.

Bu arada M.2 özellik olarak bundan kat kat önde fakat işte direkt bozuldu. İçimi korkuda sarmıyor değil aynısı bunun içinde geçerli olmasın mı? Yada sorun bende mi sert mi basıyorum :/

Sahibinden üzerinde kutusu açılmamış bir çok "HK Gaming Sirius M" var.
Bizzat kendim de aldım, memnunum. Yaklaşık 50 gram ağırlığında ve PMW 3360 sensör içermekte.
Daha detaylı bilgi için kendiniz araştırabilirsiniz.

Hocam aklımda zaten bu varda. Yani internet cafe de kullanmışlığım da var iyi güzel ama, internette bakınca millet g100 serisinden kaçın almayın diyor ben tam anlamadım kronik sorun falan mı var?

Bu arada M.2 özellik olarak bundan kat kat önde fakat işte direkt bozuldu. İçimi korkuda sarmıyor değil aynısı bunun içinde geçerli olmasın mı? Yada sorun bende mi sert mi basıyorum :/
ben 4 yıldır g102 kullanıyorum hala taş gibi.

50 lira daha çıkarsan bunu öneririm.

PMW3327 sensörlü, 220 IPS 30G. @JakerT4 hocam kullanmaktadır. Size deneyimini anlatacaktır.

100 IPS 20G. Sensör yok..

Çift tıklama sorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı