300TL Full RGB mekanik klavye önerisi

Her tuşa RGB atanabilen, 300 Max 400TL olan bir mekanik klavye arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

O fiyata Gamepower dışında mekanik klavye satan bir marka yok ve Gamepower'larda çok çabuk bozulan ürünler mekanik alacaksanız bütçeniz minimum 550 TL olmal 650 TL'ye Redragon K552 var.

Gamepower Ogre Raınbow Mekanık Klavye Türkçe Q Mavi Swıtch Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL kanka cok iyi klavye RGB ışıklarını degiştire biliyorsun yazılımı var oradan 100 lerye RGB degiştire biliyorsun Online oyun filan oynu yozan 1000Hz raporlama hızı var uzun omurlu bir swich kırmak icin 60 milyon ila 70 milyon kere basman lazım klavye desteyide var Gamepower Ogre ismi.

2 hafta sonra wasd tuşları basmayınca görüşürüz hocam 3,4 arkadaşım aldı bana alma diye yalvarıyorlar. Tuşlar takılı kalıyor bir süre sonra basmıyor alınmaz asla evet ucuz RGB'si çok güzel ama kalitesiz.

Konuda bahsi geçen klavyelerden hiçbiri RGB değil. Red Switch RGB olarak şu an bildiğim en ucuz klavye bu.
K568 dün 420 TL civarındaydı ama yine 500 civarına çıkmış.
Bu da membran, RGB olan ve bütçenize uyan bir klavye.

Razer cynosa v2 kullaniyorum. Fiyatina bakmadim ama o fiyat bandindadir suan diye tahmin ediyorum. Klavye mekanik degil tabiki membran ama rgb olayi cok hos

Razer Cynosa V2 kullanıyorum. Fiyatina bakmadim ama o fiyat bandindadir şu an diye tahmin ediyorum. Klavye mekanik degil tabii ki membran ama RGB olayi cok hos.

Hocam klavye 2700TL civarında.
Konuda bahsi geçen klavyelerden hiçbiri RGB değil. Red Switch RGB olarak şu an bildiğim en ucuz klavye bu.
K568 dün 420 TL civarındaydı ama yine 500 civarına çıkmış.
Bu da membran, RGB olan ve bütçenize uyan bir klavye.

REDRAGON K568 RGB DARK AVENGER RED Mekanik Gaming RED Switch Türkçe Klavye - inventus 420TL'ye buldum önerir misiniz bu klavyeyi?

Geri
Yukarı