300TL gamepad önerisi

Nosiaa

Picopat
Daha fazla  
Bence linktekini alın. Daha kaliteli olduğuna eminim. Zaten sizin attığınız da replika.

MSI GC20 indirimi vardı hafta sonu. Ben Wireless versiyonunu kullanıyorum 2 yıldır memnunum hem şık hem güzel bir bakın indirim devam ediyorsa.

Bence linktekini alın. Daha kaliteli olduğuna eminim. Zaten sizin attığınız da replika.

Hissiyatı güzel mi hocam bunun?

Hissiyatı güzel mi hocam bunun?
Genel olarak yorumları iyi. Trust GXT 540 dengi bir kol. Bütçe artarsa elbette Logitech F310 almak daha iyi olur.

Muadillerini kullanmadım ama F310'un yön tuşları bana çok hafif geldi. Biraz daha sert olsa çok daha iyi bir hissiyatı olacak. 248₺ liraya Amazon'da varmış şu an, fiyatı iyi.

Arkadaşlar sonuç olarak merak eden varsa ben yine de sizi dinlemedim ve bahsettiğim yerden aldım, sebebini soracak olursanız param zaten trendyoldaydı ve tasarım olarak DualShock'u çok seviyordum. Sonuç olarak kol geldi hissiyatı gayet iyi memnunum fakat eğer bu konuyu sonradan okuyacak olanlar varsa aldığınız satıyıcıya dikkat edin çünkü hepsinde farklı kol gönderiyorlar. Ben JUNGLEE satıcısından aldım tek şikayetim DualShock tuş logolarının farklı olması zaten değerlendirmelere bakarsanız tüm fotoğraflarda da öyle, bana da öyle bir kol geldi. Onun dışında bir sorunla karşılaşmadım. Orijinal kolu da test ettim. Orijinal kola 10 puan verirsem elimdeki kola 6,5 puan falan verebilirim sanırım hissiyat olarak. Zaten aşırı bir şey beklemiyordum sadece FIFA 22 oynuyorum ve sıkıntı yaratmadı. Sonradan alacak olursa buna göre alabilir fakat dediğim gibi satıcıya dikkat edin ve değerlendirmeler kısmını okurken sadece bu satıcının değerlendirmelerini göstere basarak okumanızı tavsiye ederim.

Kutunun içinden sadece kol ve baya kısa bir kablo çıkıyor, bluetooth çalışıyor fakat benim bilgisayarımda destek olmadığı için yapamadım.
Fotoğraf olarak merak edenler varsa (bana gelenin tek farkı PS4 logosu yerine direk hiçbir logo yoktu boştu):

Dosya Ekleri

• 2828958-1628966745089.jpeg
    2828958-1628966745089.jpeg
    141,2 KB · Görüntüleme: 66

Yeni konular

Geri
Yukarı