300TL hava soğutma önerisi

engoboi

Hectopat
Daha fazla  
ID-Cooling SE-224XT düşünüyorum ancak hala kararsızım, sizin önerileriniz nedir?

ASUS Prime B450M-K II.
Gamepower Horzion Gaming mesh.

Ben de aynı bütçede bakınıyorum o soğutucu için baya olumlu yorumlar var ve montajı da kolaymış. Ben de almayı düşünüyordum fakat distribütöründe stok yok gözüküyor. Başka yerden almaya kalkınca da 50 civarı birim fazladan pahalıya geliyor galiba. Uyguna bulursanız bana da link atar mısınız?

Ben de aynı bütçede bakınıyorum o soğutucu için baya olumlu yorumlar var ve montajı da kolaymış. Ben de almayı düşünüyordum fakat distribütöründe stok yok gözüküyor. Başka yerden almaya kalkınca da 50 civarı birim fazladan pahalıya geliyor galiba. Uyguna bulursanız bana da link atar mısınız?

Daha ucuz bir soğutucu bakmanı öneririm.
O anakarta zaten Ryzen 7 takmamışsındır. Ryzen 5 için abartı bir soğutucuya gerek yok.
319TL'ye bulabilirsiniz:
Şunu daha önce görsem net alırdım. Siyahı olduğunu bilmiyordum.
Siyah ayrı bir çekici. Sıvı soğutma da abartı, gerek yoktu hiç.

O anakarta zaten Ryzen 7 takmamışsındır. Ryzen 5 için abartı bir soğutucuya gerek yok.
Az da olsa ileriye dönüklük açısından idare eder. Isınan modeller var 3600-3500 gibi. 3500X kullanıyorum AC:Odyssey'de 80 dereceleri görünce stok fandan kurtulup SE-234 aldım 😃.

Hepsiburada mobil uygulamassından yeni hesap açınca 50 tl indirim geliyor diye hatırlıyorum 297 liraya alabiliyoruz.

Şunu daha önce görsem net alırdım. Siyahı olduğunu bilmiyordum.
Siyah ayrı bir çekici. Sıvı soğutma da abartı, gerek yoktu hiç.
R5 3600.

Hepsiburada mobil uygulamassından yeni hesap açınca 50 tl indirim geliyor diye hatırlıyorum 297 liraya alabiliyoruz.

R5 3600.

Hocam ileriye dönüklük açısından da kalite açısından da ben bu soğutucuya göre 100-150 lira ucuz montajı zor soğutucu alacağıma bunu almayı tercih ederim ve edeceğim. Size de aynısını öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı