300TL kulaklık önerisi

Quarinal

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, fazla bir bütçem yok 300TL'ye kadar (biraz daha geçebilir) kulaklık önerisi yapabilirseniz çok sevinirim. Mikrofon benim için önemli, sesimi güzel alacak bir kulaklık olursa iyi olur.

Ayrıca birkaç yerde Rampage marka kulaklıkların tavsiye edilmediğini gördüm ucuz olmaları hoşuma gitmişti o konuda da bilgilendirirseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, fazla bir bütçem yok 300TL'ye kadar (biraz daha geçebilir) kulaklık önerisi yapabilirseniz çok sevinirim. Mikrofon benim için önemli, sesimi güzel alacak bir kulaklık olursa iyi olur.

Ayrıca birkaç yerde Rampage marka kulaklıkların tavsiye edilmediğini gördüm ucuz olmaları hoşuma gitmişti o konuda da bilgilendirirseniz sevinirim.
Rampage, James Donkey tarzı 2. sınıf markalara yönelmeyin, hiçbir konuda güvenilirlik vermiyorlar. Ben mouse alırken sormuştum Sosyal'e, 200 lira bütçem vardı. İndirimde olan kaliteli mouse'ları dizdiler önüme sağolsunlar. Ondan önce ben de Rampage vs. düşünüyordum... O günden sonra anladım ki 2. sınıf markalara para verilmez, düşük bütçe ile de kaliteli ürünler alınabilir. İtopya tarzı sitelerin gaming indirimlerini bekleyin.

Rampage biraz kumar gibi yıllarca kullanabilirsin de 3 gün sonra çöp de olabilir. Gamepower Medusa al geç bence 220 TL ye ben kullanıyorum çok memnunum. Çevremdeki herkese aldırdım gayet memnunuz.

Gamepower Warlord kullanıyorum. 300 TL civarı şuan. Kalite olarak güzel olduğunu söyleyebilirim ama biraz bassları az mikrofon olarak da güzel. Düşünebilirsiniz
Bassını arttırabilirsiniz yazılımdan

SteelSeries Arctis Raw Oyuncu Kulaklığı
Bazı sitelerde üç yüze düşüp bir kaç günde stoğu siliniyor. Bulursan alabilirsin, hafif, esnek ve şaşırtıcı bir şekilde dayanıklı. Mikrofonu da sağlam, sünger alabilirsin ek olarak. Olur da mikrofonun bozulursa jack girişli, yenisini alabilirsin. Uzatma kablosuyla geliyor, tam boyunu hatırlamıyorum fakat ihtiyacın olmayacak kadar uzayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı