300TL Kulaklık Önerisi

Feariell

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Daha önceden 200 TL kulaklık önerisi altında bir konu açmıştık. Şimdi bütçemiz yükseltebildim. 300TL'ye oyun için kaliteli bir kulaklık. Everest, Snopy vs. olmayacak. 7.1 olması öncelikli. Aklımda SS Arctis 3 var. Şimdiden teşekkürler. :)

Kulaklığı takıp, sesi sona aldığınızda dışarıya bir uğultu bile vermiyor. Test edilmiştir (y)

Oyuncu kulaklığı olduğu için aman aman bir müzik performansı bekleme. Daha önce müzik için kaliteli kulaklıklar kullandıysan senin tatmin etmez ama kullanılabilir yine de.

Kulaklığı takıp, sesi sona aldığınızda dışarıya bir uğultu bile vermiyor. Test edilmiştir (y)

Oyuncu kulaklığı olduğu için aman aman bir müzik performansı bekleme. Daha önce müzik için kaliteli kulaklıklar kullandıysan senin tatmin etmez ama kullanılabilir yine de.
Hızlı cevap verdiğin için teşekkürler, uzun süredir Razer Kraken kullanıyorum ve artık kulaklarımı çok acıtıyor bu nedenle yeni kulaklık alıyorum. Kraken'de müzik ve oyun performansı beni idare ediyordu, her halde bu da eder :) Şu anda tatildeyim cumaya kadar bekleyeceğim cevaplara göre sipariş ederim :)

Arkadaşlar hayat sürprizlerle dolu. Daha dün Siberia 200 alacaktım. Sonra Arctis 3'te karar kıldım. Şimdi ise bir Sibirya Kurdum var :) Uzun zamandır araştırıyordum bu gün Antalya'dan sahiplendim. Bütün paramı da ona harcayacağım :)
IMG_20180629_210525.jpeg

Arkadaşlar hayat sürprizlerle dolu. Daha dün Siberia 200 alacaktım. Sonra Arctis 3'te karar kıldım. Şimdi ise bir Sibirya Kurdum var :) Uzun zamandır araştırıyordum bu gün Antalya'dan sahiplendim. Bütün paramı da ona harcayacağım :)Eki Görüntüle 310838
Konuya hayvanlar parayla alınmaz diye girecektim baktım sahiplenmişsiniz çok mutlu oldum. Hayatınızın büyük bir bölümünde size eşlik edecek bir dost edindiniz. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı