300TL Membran Klavye Önerisi

Bütçe
300TL

444635

Hectopat
Makaleler
3
Bu bütçede sadece mavi anahtarlı Gamenote klavyeler öneriliyor, mavileri de pek sevmiyorum açıkçası. Alternatif olarak membran klavyeler kalıyor, hangisi daha iyi olacaktır bilmiyorum, önerir ve kullanıyorsanız eksilerini yazarsanız sevinirim.

Bütçeyi artıramam, zaten membran klavyeye de bu kadardan fazla vermek içimden gelmiyor.

MK110 bakıyorum ayrıca, kullanıyorsanız eksilerini yazarsanız ayrıca sevinirim.

Teşekkürler.

Membrane'a o kadar gereksiz pahalı. Mekanik klavyeler çok daha iyi, Calypso Red alabilirsin.

Düşünmüyorum, çok yumuşak tuşlar. Tuş basmama sorunu da çok yaygın zaten.

5 senedir 30TL'lik K1900 kullanıyorum, anti-ghosting de var bayağı da işime geliyor açıkçası. Aynısını bulabilsem alırım da, yok işte.

MK110 alacağım galiba, 288TL en ucuz.

Aynılarını ben de buldum tabii ki ama eksileri nelerdir merak ediyordum, bir şey söylemeden link atmanız bir işe yaramıyor 😊

Aynılarını ben de buldum tabii ki ama eksileri nelerdir merak ediyordum, bir şey söylemeden link atmanız bir işe yaramıyor 😊
Ben G213 kullanıyorum kullanımı, malzeme kalitesi, tasarımı vs. çok iyi. Ancak kronik sorunlu olduğu söyleniyor ve galiba haklılar. Bende de 2 tuş tutukluluk yaptı ve garantiden sıfırı ile değiştirdiler. Yeni üründe şimdilik bir sıkıntı olmadı.

Ben G213 kullanıyorum kullanımı, malzeme kalitesi, tasarımı vs. çok iyi. Ancak kronik sorunlu olduğu söyleniyor ve galiba haklılar. Bende de 2 tuş tutukluluk yaptı ve garantiden sıfırı ile değiştirdiler. Yeni üründe şimdilik bir sıkıntı olmadı.
Arkadaşımda da aynı klavye var. CTRL tuşu bazen basıyor bazen basmıyor. Galiba değil öyleyiz.

Geri
Yukarı