300TL orta boyutlu mouse önerisi

Falan0

Femtopat
Daha önce G102 kullandım, küçük geldi. Şu an G403 Hero kullanıyorum ve çok büyük geliyor. (kullanım olarak G102 daha kolaydı.) Elim orta-küçük arası. Tutuşum ise Palm'a yakın. Oynayış tarzım ise bilekten ama yine de düşük DPI oynamaya çalışıyorum. İddialı bir oyuncu değilim, yani mükemmel sensör falandan çok kullanım kolaylığı önemli benim için. Ekstra olarak eli terleyen biriyim, malzeme olarak tercihim az terleten materyaller. Bütçe ise aklımda 300TL var ama aşağı yukarı bir miktar oynatabilirsiniz. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler. (İlk tercihim kablosuz tabii ki ve kablosuz olursa bütçe bir miktar artabilir. Ama kablosuz olması çok çok önemli değil. F/P olması yeterli benim için.)

Eğer artırabilirseniz şuna bakabilirsiniz gaming mouse - Google Alışveriş
Yurt dışından alabilirseniz 31.99US $ 50% OFF|Delux M800 RGB 2.4Ghz Wireless + Wired Gaming Mouse Dual Mode 16000 DPI Lightweight Ergonomic 1000Hz Mice with Soft rope Cable|Mice| - AliExpress bu mouse G102'den biraz daha büyük rahat edersiniz diye düşünüyorum.
Daha önce G102 kullandım, küçük geldi. Şu an G403 Hero kullanıyorum ve çok büyük geliyor. (kullanım olarak G102 daha kolaydı.) Elim orta-küçük arası. Tutuşum ise Palm'a yakın. Oynayış tarzım ise bilekten ama yine de düşük DPI oynamaya çalışıyorum. İddialı bir oyuncu değilim, yani mükemmel sensör falandan çok kullanım kolaylığı önemli benim için. Ekstra olarak eli terleyen biriyim, malzeme olarak tercihim az terleten materyaller. Bütçe ise aklımda 300TL var ama aşağı yukarı bir miktar oynatabilirsiniz. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler. (ilk tercihim kablosuz tabii ki ve kablosuz olursa bütçe bir miktar artabilir. Ama kablosuz olması çok çok önemli değil. F/P olması yeterli benim için.)

Elinizi cetvel ile ölçerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Yurt dışından alabilirseniz 31.99US $ 50% OFF|Delux M800 RGB 2.4Ghz Wireless + Wired Gaming Mouse Dual Mode 16000 DPI Lightweight Ergonomic 1000Hz Mice with Soft rope Cable|Mice| - AliExpress bu mouse G102'den biraz daha büyük rahat edersiniz diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim ilk attığınız Mouse'u çok sevdim. Hem İtopya'da indirimli şu an. Modeli biraz araştırıp ve diğer önerileri değerlendirip karar vereceğim.

Elinizi cetvel ile ölçerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Yaklaşık olarak 18'e 9 cm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı