300TL ve altı oyuncu kulaklığı önerisi

Atakan Kasırka

Hectopat
Merhaba 300TL ve altı oyuncu kulaklığı arıyorum ben Corsair HS35'e yöneldim ama aklınızda daha kaliteli ve uygun fiyatlı varsa önerebilir misiniz? İndirimler bitiyor acele etmem lazım.

Bu bütçede Corsair HS35'den daha iyi bir alternatif yok. Gamepower'ın herhangi bir ürününü almanızı tavsiye etmiyorum. Corsair HS35'in indirimleri bitecek yakın zamanda, kesinlikle kaçırmayın.

Bu bütçede Corsair HS35'den daha iyi bir alternatif yok. Gamepower'ın herhangi bir ürününü almanızı tavsiye etmiyorum. Corsair HS35'in indirimleri bitecek yakın zamanda, kesinlikle kaçırmayın.

Corsair kalitesini bu fiyat aralığında başka markalarda bulamayacağınız bir gerçek. Ancak 7.1 teknolojisini de göz ardı etmemek gerek. Eğer kaliteli bir şey istiyorum diyorsanız Corsair, sağlam ses kasacağım diyorsanız 7.1 James Donkey veya Gamepower almalısınız. Gamepower klavye ve mouse kullanıyorum fazlasıyla memnunum.

@laer Kötü markaların düşük bütçeli kulaklıklarındaki sanal 7.1'ler kötü oluyor. Ayrıca o kulaklıklar USB çıkışına sahip, telefonda kullanamazsınız. Ayrıca sanal 7.1'i bir stereo kulaklıktan da açabilirsiniz. Windows bu desteği sunuyor. Ekranın sağ altında bulunan ses simgesine sağ tıklayıp ''uzamsal ses''in üstüne gelip ''Kulaklıklar için Windows Sonic''in üstüne basıp tikli hale getirin. Artık 7.1 kulaklığınız var. Corsair HS35 yerine GamePower Medusa almaya kalkışmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı