300TL'ye kadar Gaming klavye önerisi

Jaquar

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
300TL bütçem var. Gönül ister RGB'li mekanik bir klavye almayı fakat bu fiyata mekanik klavyeler Gamepower, Rampage vs. ve bunlarında çok sorunu olduğunu duydum.

Tuş basmama, çift basma vs. bunlara alternatif beni çok uzun yıllar götürecek bir klavye arıyorum. Mekanik olması şart değil, tepki süresi kısa olsun yeterli.

Fiyatı çok geçemem maalesef, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
11.11 indiriminde Redragon Kumara öneririm. Sorunsuz, güzel bir full mechanical klavye.

Kesinlikle kötü bir klavye değil, ancak fiyatını bence hak etmiyor. Evet, çok kaliteli ancak bu fiyata hiç olmazsa semi-mechanical switch beklerdim.
GXT 890 Cada önerecektim, fakat onu alamaz gibi duruyor. Fiyatı artmış maalesef :(.

11.11 indiriminde Redragon Kumara öneririm. Sorunsuz, güzel bir full mechanical klavye.

Kesinlikle kötü bir klavye değil, ancak fiyatını bence hak etmiyor. Evet, çok kaliteli ancak bu fiyata hiç olmazsa semi-mechanical switch beklerdim.
Redragon Kumarada da numpad yok ve küçük bir klavye bende istiyorum ki o kadar para vermişken numpadı falan olsun. Ayrıca Türkiye'de de çok fazla incelemesi yok.

GXT 890 Cada önerecektim, fakat onu alamaz gibi duruyor. Fiyatı artmış maalesef :(.
Evet, fiyatı artmasaydı 890 Cada çok iyi klavye. 11.11 yalan indirimciler yüzünden fiyatı fırladı.

Bu üçünden biri alınır mı beyler?
Şuan zaten mouse'a da ihtiyacım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı