3050 Ti ve i5 11400H Darboğaz

Üstadım çok teşekkürler yardımın için. Monitör çok zor ama RAM mecburen alacağım gibi.

Hocam RAM alacaksanız kullandığınızın aynısını almaya çalışın. Rastgele alacağınız 8 GB RAM beklediğinizi veremeyebilir.

Hocam RAM alacaksanız kullandığınızın aynısını almaya çalışın. Rastgele alacağınız 8 GB RAM beklediğinizi veremeyebilir.
sonuç değişmedi. :(
Ekranın 144Hz ise RAM yetecektir.
RAM almadan önce konu açmayı unutmayın. RAM'ler farklı olunca düzgün çalışmayabilir yanlış bir seçim yaparsanız.
Almaya yakın konu açacağım tamamdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartı ve işlemci aynı olmasa bile oyun için eşit bir karşılaştırma sayılabilir olay laptop ta olunca sonuç.

Bu cihazda maalesef MUX Switch bulunmuyor. Dual Channel RAM taksanız iyi edersiniz. Veya Monitöre bağlayarak da oynayabilirsiniz.
Monitör almam imkansız onun yerine ram takviyesi yapacağım gibi fakat ikisinide almadan bir çözüm vardır diye düşünmüştüm.

Güç ayarlarını kontrol ettiniz mi ben bir ara pil tasarrufunda unutmuştum ve bayağa bir sıkıntı çıkarmıştı belki sizde de aynı durum vardır.

Güç ayarlarını kontrol ettiniz mi ben bir ara pil tasarrufunda unutmuştum ve bayağa bir sıkıntı çıkarmıştı belki sizde de aynı durum vardır.
Evet ettim aslında güç ayarları sıkıntı olsa yüksek oyunlar da sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum sorun düşük sistem gerektiren oyunlarda az fps almam.

Monitör almam imkansız onun yerine RAM takviyesi yapacağım gibi fakat ikisini de almadan bir çözüm vardır diye düşünmüştüm.

Hocam RAM kesin çözüm olur büyük ihtimal. Ve arkadaşın dediği gibi almadan önce konu açın. En ucuz RAM'i alsam ise yarar mı demişsiniz? Yaramaz daha da düşürür. Çünkü laptopta ki RAM kaç MHz ise ona göre almalısınız daha düşük MHz RAM alırsanız yüksek olanda ona gore çalışır ve daha da performans düşer.

Geri
Yukarı