3050 ve 3050 Ti laptop önerisi

Fark etmez bir de laptop modeli nedir?

MSI istemiyorum tamam sağlam kasa falan ama bnce fazla para daha ucuz olsa daha iyi olur.

Yurt dışı olacaks Amazon jp de çok ucuz modeller var.

O MSI'ı ben de önermiyorum zaten. Kasası giriş seviyesi. Yurt dışı olur mu?

Olur.

Yurt dışı olacaks Amazon jp de çok ucuz modeller var.

Türkiye'ye yakın bir yer olsun daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Olur.

Türkiye'ye takın bir yer olsun daha iyi olabilir die düşünüyorum.
Bu konuda atılanı öneririm, çünkü kasası sağlam. Daha üst bir model. Sıcaklık testine internetten bakabilirsiniz, çıkmıştır belki.

Bu konuda atılanı öneririm, çünkü kasası sağlam. Daha üst bir model. Sıcaklık testine internetten bakabilirsiniz, çıkmıştır belki.

BAşka yerde okudum 3050 ve 3050 Ti 1660 dan daha iyi olabilirmiş sizce doğru mu?

Başka yerde okudum 3050 ve 3050 Ti 1660 fan daha iyi olabilirmiş sizce doğru mu?

Hocam şöyle bir şey buldum çok güzel duruyor bakın isterseniz.
3050 Ti benim zannımca 1660'ı çok rahat geçer.

Laptopun videolarını izleyeceğim Allah'ın izniyle az bekleyeceğim Temmuz'dan sonra alacağım inşallah alırım.
Hocam şöyle bir şey buldum çok güzel duruyor bakın isterseniz.
3050 Ti benim zannımca 1660'ı çok rahat geçer.
Ram yetersiz kalmaz mı?

Olur.

Türkiye'ye yakın bir yer olsun daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

1622420480068.png

Attığım laptop bu kadar tutuyor hocam.
Laptopun videolarını izleyeceğim Allah'ın izniyle az bekleyeceğim Temmuz'dan sonra alacağım inşallah alırım.

RAM yetersiz kalmaz mı?

Eklersiniz :)

BAşka yerde okudum 3050 ve 3050 Ti 1660'dan daha iyi olabilirmiş sizce doğru mu?

Yanlış, ilk testlerin sonucu 3050 Ti'ın RTX'li 1660 Ti, 3050'nin ise RTX'li 5500M olduğu yönünde.
Şu laptopu alın derim.

Geri
Yukarı