3050Ti laptop Elden Ring oynatır mı?

Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
rtx 3050 ti 4 gb
İşlemci
i7 11. nesil
Arkadaşlar benim bilgisayarım laptop ama oyuncu laptopu sistemim RTX 3050 Ti 4 GB-/ 16 GB RAM / i7 11.nesil/ var Elden Ring alacağım fakat bilgisayarım oynatır mı oynatmaz mı diye şüphede kaldım. Sonuçta oyun 500 TL iade almazlarsa elimde kalır 500 TL boşa gider az para değil tavsiyeleriniz neler orta veya yüksek ayarlarda oynatır mı?

Arkadaşlar benim bilgisayarım laptop ama oyuncu laptopu sistemim RTX 3050 Ti 4 GB-/ 16 GB RAM / i7 11.nesil/ var Elden Ring alacağım fakat bilgisayarım oynatır mı oynatmaz mı diye şüphede kaldım. Sonuçta oyun 500 TL iade almazlarsa elimde kalır 500 TL boşa gider az para değil tavsiyeleriniz neler orta veya yüksek ayarlarda oynatır mı?

Evet.

Oynatır hocam. Elden Ring Sistem gereksinimleri yazarak da bakabilirsiniz.

teşekkürler arkadaşlar içime su serptiniz
Oynatır hocam. Elden Ring Sistem gereksinimleri yazarak da bakabilirsiniz.
tamamdır hocam teşekkürler.

tamamdır kanka sağolasın

i5 3570 RX 550 Elden Ring oynatıyor bile gerisini sen düşün...
kanka ben halo infinite indirmiştim de sistemim hayli hayli yetiyordu fakat çok optimizasyon sorunu çıktı ve ondan önceki gün doom eternalı ultra ayarlarda 0 dropta oynadım baya akıcıydı o yüzden bir şüpheye düştüm elden ringte de.

Yeni konular

Geri
Yukarı