3060 ekran kartlı laptop ömrü ne kadardır?

Ultra kaldırmasını beklemiyorum zaten hocam. @onno92

Derdim alacağım uygun fiyatlı 3060a sahip laptop hiç yoktan 3 4 yıl üzmeden gitsin.
Bunun için gidip. 27000 acera vermektense ya 24e HP victus 1011 veya 21e bunu alıp önüme bakmak. @aucvcauc @balikeat
Şahsi fikrim 3060ın 3 yıl daha üzmeden sizi götürebileceğidir. Benim için gayet yeterli

Hocam kaldırmaz ne ya? Arkadaşlarım var alalı 1 2 sene olan ASUS ROG. Gram FPS düşmemiş düzenli bakımını yapıyorlar tabii.

Bir oyundaki FPS düşmesi değil olay. 2025'teki yüksek bütçeli oyunu sizce akıcı 60FPS oynatabilir mi? Cevap hayır.

Ultra kaldırmasını beklemiyorum zaten hocam. @onno92

Derdim alacağım uygun fiyatlı 3060a sahip laptop hiç yoktan 3 4 yıl üzmeden gitsin.
Bunun için gidip. 27000 acera vermektense ya 24e HP Victus 1011 veya 21e bunu alıp önüme bakmak. @aucvcauc @balikeat

Acer'da MUX Switch mevcut bu çok önemli bir etken. Ben şu an pişmanım MUX Switch'li laptop almadığım için.

Hocam kaldırmaz ne ya? Arkadaşlarım var Alalı 1 2 sene olan Asus ROG. Gram Fps düşmemiş düzenli bakımını yapıyorlar tabii.

Her yeni çıkan oyunda ya ayarları düşüreceksin, ya dafps düşecek aksi mümkün değil. Ben de bu bahsettiğin rog strixi kullanıyorum. Beni 5-6 sene rahat götürür, ama benim her yeni çıkan oyunu oynayayım diye bi merakım yok. Önceki laptopum Asus n550jx, dönemin i7'si ve 950m ekran kartı vardı, 2015te aldım 7 sene gitti. Csgo'da çok fps drop yediriyo, yedirmese çok acele etmezdim yenilemek için de, arada bi cs atacağım zaman da rahat rahat oynamak istiyorum. İşlemciyi soğutamıyorum artık niyeyse, csgo'da 94 dereceye vuruyo ve throttle yiyo doğal olarak.

3-4 yıl üzmeden gider.

Son düzenleme:
Her yeni çıkan oyunda ya ayarları düşüreceksin, ya dafps düşecek aksi mümkün değil. Ben de bu bahsettiğin rog strixi kullanıyorum. Beni 5-6 sene rahat götürür, ama benim her yeni çıkan oyunu oynayayım diye bi merakım yok. Önceki laptopum Asus n550jx, dönemin i7'si ve 950m ekran kartı vardı, 2015te aldım 7 sene gitti. Csgo'da çok fps drop yediriyo, yedirmese çok acele etmezdim yenilemek için de, arada bi cs atacağım zaman da rahat rahat oynamak istiyorum. İşlemciyi soğutamıyorum artık niyeyse, csgo'da 94 dereceye vuruyo ve throttle yiyo doğal olarak.
Hocam ben de sizin gibi yeni oyun meraklısı değilim. 3 4 tane oyun var zaten bu oyunlar sıkılmadan oynayacağım oyunlar. Yoksa her yeni çıkan oyunda fps düşmemesi için en kötü 3090'dan başlamak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı