3060 LHR madencilik ayarları nasıl olmalı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-08_011541.png
    resim_2021-10-08_011541.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Hocam o Memory clock ne VRAM'leri yakmayın sonra :D
Nasıl oluyor da ilk yorumu bu tarz arkadaşlar yapabiliyor? 😂 Hocam kart LHR ise ERGO ya da RVN kazmanız daha karlı olur. LHR olup olmadığını yanlışlıkla yayınlanan sürümü yükleyerek anlayabilirsiniz. Hangisini kazmak istediğinize göre ayarları değişir karar verip yazabilirsiniz. Ayrıca şöyle de bir durum var bu kartlar çalışsın diye üretilmiş iki ayda bozulacak olsa internet kafedekiler garantiden gelemezdi. Ben iki LHR kartla RVN kazıyorum 48,60 MH aylık 900-1300 bırakıyor 187 lira elektrik faturasına etkisi olmuş.

Nasıl oluyor da ilk yorumu bu tarz arkadaşlar yapabiliyor? 😂 hocam kart LHR ise ergo ya da RVN kazmanız daha karlı olur. LHR olup olmadığını yanlışlıkla yayınlanan sürümü yükleyerek anlayabilirsiniz. Hangisini kazmak istediğinize göre ayarları değişir karar verip yazabilirsiniz. Ayrıca şöyle de bir durum var bu kartlar çalışsın diye üretilmiş iki ayda bozulacak olsa internet kafedekiler garantiden gelemezdi. Ben iki LHR kartla RVN kazıyorum 48,60 mh aylık 900-1300 bırakıyor 187 lira elektrik faturasına etkisi olmuş.

Hocam hangisinin kazancı daha yüksek ise onu yapayım.

Hocam hangisinin kazancı daha yüksek ise onu yapayım.
Ravencoin şu an daha karlı. Windows için ayarlarım

Power Limit 85-95 arası sıcaklığa göre değişir.
Core Clock +6
Memory Clock 1100-1300 karta göre değişir gözlemlemek lazım.
Fan hızını ele yapmak lazım o da %100 olmalı bence ses yapıyor ama benim kartlar gece 60 gübdüz 64 derece.

Geri
Yukarı