3060 nerede satılacak?

Makaleler
2
GameGaraj, ayrı satmayacak. Gaming.Gen'in modelleri gereksiz üst modeller ve çok pahalı olacaklar (STRIX alacaksanız 130 pound gibi bir miktar daha fazla vermek gerekiyor, ki o paraya 3060 Ti alırım.)

Soruma gelecek olursak, herhangi bir site linki var mı? NVIDIA'nın sitesinde 3060 ailesini (Ti satılan yerleri göstermiş 3060 ile beraber) satan yerlere bakınca neredeyse hepsi 3060 Ti satmış, stoklar bitmiş. 3060 satan belli değil.)

Nerelerde satılacak bu kart?

Eğer mağazalarda olursa direk kuyruğa girerim çünkü 8'den önce gelir büyük ihtimal çünkü mağazalar kapandıkları saate satamazlar (mantiken).

Hocam şu an için İncehesap MediaMarkt Vatan ve Amazon dışında tekli satış olan yok sanırım İncehesap'ta belirsiz.
MediaMarkt'ı yarın arayacağım. Başka nereyi arayıp sorayım? Yarın sabah boşum. buraya da yazarım.
2. Ele düşmüş bile yurtdışında. Daha beklemeniz lazım.
Yapmayın ya :(

Ulan scalperler yetmedi, yazılım kırılınca miningciler de üşüşecek karta. Şeytan diyor al Japonya'dan, gelsin 1,5 aya.

(Ben Japonya'dan alsam şansıma gelene kadar piyasa normale döner, ethereum çöker :).

MediaMarkt'ı yarın arayacağım. Başka nereyi arayıp sorayım? Yarın sabah boşum. Buraya da yazarım.

Yapmayın ya :(

Ulan scalperler yetmedi, yazılım kırılınca miningciler de üşüşecek karta. Şeytan diyor al Japonya'dan, gelsin 1,5 aya.

(Ben Japonya'dan alsam şansıma gelene kadar piyasa normale döner, Ethereum çöker :).

Vatan'ı ve incehesap.com u ara

Amazon da olabilir belki.
Türkiye sitesi mi?

Avrupa ve Amerika dışında bir yerden alırsam zaten gelene kadar stok sorunu düzelir.
Vatan'ı ve incehesap.com u ara
Gaming.gen'e de 3060 Dual gelmiş. onu da alabilirim. Onları da arayayım.

Başka söze gerek var mı bilemiyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı