3060 Ti çözünürlük 1024X768 olarak görünüyor

Miliq

Hectopat
Masaüstü çözünürlüğü bütün driverları kurmama rağmen 1024X768 olmakta, VGA kablo kullanıyorum. Dönüştürücü ile HDMI portuna bağlanmaktayım.

3060 Ti için driverları NVIDIA sitesinde direkt önümüze çıkartmıyor, belki yanlıştır. Gösterirseniz doğru mu diye teyit edebilirim.

Masaüstü çözünürlüğü bütün driverları kurmama rağmen 1024X768 olmakta, VGA kablo kullanıyorum. Dönüştürücü ile HDMI portuna bağlanmaktayım.

3060 Ti için driverları NVIDIA sitesinde direkt önümüze çıkartmıyor, belki yanlıştır. Gösterirseniz doğru mu diye teyit edebilirim.
Dönüştürücü yüzünden oluyor.
Monitör çözünürlüğünüz ne ?

Monitörünüz 1024X768 destekliyorsa daha üstü çözünürlüğe çıkamazsınız veya dönüştürücü de bir sorun var. Ekran kartıyla alakalı bir problem yok.

NVIDIA GeForce sağ köşedeki gizli sekmeler alanında bulunur buna sağ tıklayıp NVIDIA denetim masasını aç ve çözünürlük ayarlarını kontrol et. Eğer normal ise Windows ayarlarından kontrol etmeni öneririm.

NVIDIA GeForce sağ köşedeki gizli sekmeler alanında bulunur buna sağ tıklayıp NVIDIA denetim masasını aç ve çözünürlük ayarlarını kontrol et. Eğer normal ise Windows ayarlarından kontrol etmeni öneririm.
1080 bazen olmakta fakat doğal çözünürlük 1024 gözükmekte.
Hocam, buradan indirebilirsiniz.
457 sürümünü kullanmaktayım efendim.
Dönüştürücü yüzünden oluyor.
Monitör çözünürlüğünüz ne ?
3 yıllık monitör sadece ekran kartı aldım. 1920x1080 monitör.
GeForce Experience indirip kurabilirsiniz en güncel sürücüyü.
En güncelde
Monitörünüz 1024X768 destekliyorsa daha üstü çözünürlüğe çıkamazsınız veya dönüştürücü de bir sorun var. Ekran kartıyla alakalı bir problem yok.
Eski monitörüm, eski ekran kartında 1080 oynardım hep.

Son düzenleme:
1080 bazen olmakta fakat doğal çözünürlük 1024 gözükmekte.

457 sürümünü kullanmaktayım efendim.

3 Yıllık monitör sadece ekran kartı aldım. 1920X1080 monitör.

En güncelde.

Eski monitörüm, eski ekran kartında 1080 oynardım hep.

Monitörünün bence kendi içerisindeki çözünürlüğü 1080P karşılamıyor. Daha güncel bir monitör alıp DisplayPort kullanmanı öneririm. Şu an kullandığım monitör

ASUS ROG Swift PG248Q​

Geri
Yukarı