3060 Ti fiyatı

Çoğumuzun hayalinin 2K'da Ultra ayarlarda 100 FPS üstü oyun oynamak olduğunu tahmin ediyorum. Bu bizim için bir hayal (en azından kendim için :D), yabancılar için basit bir hedef :)

Ama yollar var! Neyse bu konuya pek girmeyelim hem kendi akıl sağlığımız hem hoşnut olmayan arkadaşlar için.

Çoğumuzun hayalinin 2K'da ultra ayarlarda 100 fps üstü oyun oynamak olduğunu tahmin ediyorum. Bu bizim için bir hayal (en azından kendim için :D), yabancılar için basit bir hedef :)
Hocam haklısınız ancak bu iş yakınarak bitecek iş değil, oturup ağlamak yerine farklı şekilde farklı şeylerle öne geçmemiz lazım.

Hocam bir de ufak bir soru sorayım müsaitseniz;
RTX 3070 & Ryzen 5 3600 darboğaz yapar mı ? (2K'da)
(Eğer yapıyorsa RTX 3060 Ti ile de yapar mı ? (2K'da)

Biz bu dünyaya başkalarına özenmeye gelmişiz.

indir.jpg

Stok bazlı bir durum. Bu kartın Palit marka bünyesinde 5000 TL altında satıldığı zamanları gördük. Bu vurgunculara bayram ettirmeye gerek yok. Paşa paşa inecek.

Şimdiye kadar hep dolar dediler dolar düşüyor bu sefer ne diyecek bu fırsatçılar. Adam gibi çıkıp mining tekrar yükseldi bizde fazladan ütelim dedik diyebilecekler mi? Sorsan ekmeğimizle oynuyorlar der çoğu.

Stok bazlı bir durum. Bu kartın Palit marka bünyesinde 5000 TL altında satıldığı zamanları gördük. Bu vurgunculara bayram ettirmeye gerek yok. Paşa paşa inecek.
Ben ineceğini hiç sanmıyorum. Bu ülkede fiyatı artıp da düşen teknolojik cihaz pek sabit kalmaz. max 7000 TL'ye düşer ama bence 8000 sabit kalır (satamasalar bile).

Yeni konular

Geri
Yukarı