3060 Ti mining değerleri

samc34

Kilopat
Arkadaşlar merhaba,

Uw bilmediğim için yapmıyorum ancak OC tarafında her türlü ayarı denememe rağmen bu hatayı alıyorum. OC ayarlarınıda paylaşıyorum. Her şeyi denedim.
Core clock -502
Memory clock 1200.
Power limit 60 vs. vs.
Bunlara yakın ayarlarda sürekli cuda_error_ınvalıd_pc hatasını verip, stabilize çalışması için hız aşırtmayı düşürmeyi deneyin diyor.

Yaklaşık 25 dakika Core clock -200 //memory clock 900 Power limit 67 olarak stabilize sorunsuz bir şekilde 40 civarında kazdı. En fazla 41-42 görebildim.

Memory Clock'u 1 kere 1050+ yaptığımda bu hata vermeye başlıyor. Sonra geri düşürsem de sistem sapıtıyor. Yine bu hatayı tekrar veriyor.

Edit: Arkadaşlar sanırsam benim kart zaten bu kadar verebiliyormuş :D ben 60 civarı verebiliyor diye biliyordum. Bu arada trex üzerinde LHR kırma komutu ile de hemen hemen aynı değerleri alıyorum LHR komutsuzda. Bu garip geldi. LHR kırmayı doğru yapamadım mı acaba? Yapsam +50 civarı alabilir miyiz?

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 81
  • Adsız.png
    Adsız.png
    213,9 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
LHR model olduğundan o kadar. Memory clock daha yükselmiyorsa 40'dan yukarı çıkamazsın. Benim kullandığım Gigabyte Gaming OC Pro modeli. +1900 46mh/s kazıyor. Nbminer deneyebilirsin. Aynı sonuç olur muhtemelen.

Yaklaşık 7 saattir bu ayarlarla sorunsuz stabil sayılacak şekilde kasıyorum.
Gece uyurken bile tereddütle uyudum. Şimdide bu şekilde bırakıp işe gideceğim.7 saattir bu ayarlarda çalışıyor + işe gidiyorum umarım yanlış işler yapmıyorumdur :D Sizce sıkıntı yaşar mıyım?
Bu arada watt sabit 125-132 arası dalgalanma yok. Buna yok deniyor mu bilmiyorum ama bu şekilde
LHR model olduğundan o kadar. Memory clock daha yükselmiyorsa 40'dan yukarı çıkamazsın. Benim kullandığım Gigabyte Gaming OC Pro modeli. +1900 46mh/s kazıyor. Nbminer deneyebilirsin. Aynı sonuç olur muhtemelen.
Temp limit 71c de şuan. O şekilde ayarlı. Bu, kart sıcaklığı asla 71 dereceyi geçmesin mi demek? Yani örneğin ben fanı otomatik ayarladım ama birden ısınmaya başlayıp yükselmeye başlarsa 71 den sonra geçmeyecek mi sıcaklığı?

Dosya Ekleri

• 1634108126109.png
    1634108126109.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:

Geri
Yukarı