3060 Ti sistem AC Odyssey'de düşük FPS veriyor

murattt1

Centipat
Daha fazla  
3060 Ti, R5 5600X, 16 GB RAM 2133MHz'li sistemde AC Odyssey kasmaya başladı. Ultrada oynadığım oyunda high ayarlarda 60FPS zor alıyorum nedeni ne olabilir? Bilgisayar daha yeni ve temiz.

Bende de Odyssey oynarken ultra grafiklerde kasma oluyordu. Doku ayarlarıyla falan oynadım bir iki tanesini aşırı yüksek olandan çok yüksek veya orta olana çektim kasma düzeldi fakat ara sıra da olsa drop girmesi oluyordu. Tamamen optimizasyon bozukluğuyla alakalı bir durum. Şu an ultranın ultrasında Valhalla oynuyorum 80 FPS ortalama veriyor ve hiç takılma ve drop girme durumları olmadı. Odyssey optimizasyonu bozuk oyun. Msi rtx 3050 gaming x 5600x işlemci 16 gb ram 3200 mhz

Bende de Odyssey oynarken ultra grafiklerde kasma oluyordu. Doku ayarlarıyla falan oynadım bir iki tanesini aşırı yüksek olandan çok yüksek veya orta olana çektim kasma düzeldi fakat ara sıra da olsa drop girmesi oluyordu. Tamamen optimizasyon bozukluğuyla alakalı bir durum. Şu an ultranın ultrasında Valhalla oynuyorum 80 FPS ortalama veriyor. Optimizasyonu bozuk oyun. Msi rtx 3050 gaming x 5600x işlemci 16 gb ram 3200 mhz
Evet optimizasyon problemi var heralde. Ben hiç oynamadığım için tam bir şey söyleyemem.

Bende de Odyssey oynarken Ultra grafiklerde kasma oluyordu. Doku ayarlarıyla falan oynadım bir iki tanesini aşırı yüksek olandan çok yüksek veya orta olana çektim kasma düzeldi fakat ara sıra da olsa drop girmesi oluyordu. Tamamen optimizasyon bozukluğuyla alakalı bir durum. Şu an ultranın ultrasında Valhalla oynuyorum 80 FPS ortalama veriyor ve hiç takılma ve drop girme durumları olmadı. Odyssey optimizasyonu bozuk oyun. MSI RTX 3050 Gaming X 5600X işlemci 16 GB RAM 3200 MHz.

Optimizasyon sorunlu gibi biraz fakat YouTube'dan izlediğim benchmark testlerinde 70 80 FPS görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı