3060 Ti sistem Fortnite değerleri normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Yaxi1

Decapat
Fortnite'da sanki düşük FPS alıyormuşum gibi geliyor, ayarlar bu şekilde.

FortniteClient-Win64-Shipping_pyprFkZL8B.png

FortniteClient-Win64-Shipping_y3ApROT4AZ.png

Sizce değerler ve aldığım FPS normal mi? Su vb. olan yerlere girdiğimde 50FPS'in altına bile düşebiliyor, oyunda ortalama 60FPS alıyorum.

FortniteClient-Win64-Shipping_diTQiot8EM.jpg

Sistemim RTX 3060 Ti + Ryzen 5 5600X, 1080P'de oynuyorum.
Ne yapmalıyım?

DLSS'i Kalite'de kullanıyorsunuz.
Evet biliyorum fakat bu videoda niye daha yüksek ayarlarda olmasına rağmen benden yüsek FPS'dir? Videoda attığım saniyede DLSS kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Evet biliyorum fakat bu videoda niye daha yüksek ayarlarda olmasına rağmen benden yüsek FPS'dir? Videoda attığım saniyede DLSS kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saniyeli atamamışsınız hocam tam olarak söyleyebilir misiniz?

@Yaxi1 Video atılalı 5 ay olmuş. 5 ay içinde Fortnite'a bir sürü güncelleme geldi. Anormal bir durum gözükmüyor değerlerde. Ayrıca attığınız dakikada RTX açık değil.

Biz de derdimiz var sanıyoruz, DDU ile ekran kartının sürücüsünü kaldırıp bu Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA dosyayı kurun. Ayrıca Kaspersky ve Malwarebytes ile bilgisayarı taratın. Ki çok da anormal bir değere sahip değilsiniz.
Zaten normalde de resmi sitesinden kurmuştum ve GeForce Experience'den de güncelleme yapıyorum, dün taratmıştım virüs yok.
Saniyeli atamamışsınız hocam tam olarak söyleyebilir misiniz?
2:53 hocam.

@Yaxi1 Video atılalı 5 ay olmuş. 5 ay içinde Fortnite'a bir sürü güncelleme geldi. Anormal bir durum gözükmüyor değerlerde.
Öyleyse sorun etmeyeyim o zaman, Ray Tracing kapalı oynamak daha sağlıklı.
Videodaki adam orada RTX kullanmıyor.
9:50 olacaktı hocam saniye, yanlış atmışım.
Video ile benim aramdaki FPS'de yaklaşık 25-30FPS fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı