3060 Ti ve R5 3600 darboğaz yapar mı?

Çok ağır şekilde yanlış bilgilendirme yapmışsınız. Nereden tutsak elimizde kalıyor, o kadar abartmışsınız. Bir de "kullanmalısın" demişsiniz. Öyle bir zorunluluk yok. Anakartının markası önemliyse ben söyleyeyim: Gigabyte.
Konu sahibine cevap verecek olursak;
Monitör ya da işlemci+anakart değişerek sorunu çözebilirsin. Hepsini değişmen çok daha iyi olacaktır tabi ki. Eğer bütçe yoksa öncelikli öneri olarak ben monitörden yana kullanıyorum tercihimi. Bir süre idare edip sonrasında DDR5'e de geçebilirsin. Ben üst düzey bir DDR4 sistem kurdum ve pişmanlığım var. DDR5 geçiş süreci 2-3 yıl olsa da 2K veya 4K monitör ile o işlemci ve ekran kartıyla idare etme şansın olur. Sonrasında monitör derdin olmaz, sistemi yenilersin.
Bir ay sonrasında gerçekleşecek olan Black Friday indirimlerini de göz önünde bulundurarak maksimum 2600-2700₺`ye 2k monitör önerebilir misiniz?

-
-
-

Biraz inceledim ve bunları bulabildim.

Bir ay sonrasında gerçekleşecek olan Black Friday indirimlerini de göz önünde bulundurarak maksimum 2600-2700₺`ye 2k monitör önerebilir misiniz?

-
-
-

AOC güzel gibi.

-
-
-

Odyssey ve VG27AQ güzel modeller, deneyimledim. Kendim Viewsonic VX2758-2KP-MHD kullanıyorum. Onu da öneririm, 3 binin altına düşerse indirimlerde.

Geri
Yukarı