3060 Ti'ın normal zamandaki fiyatı nedir?

GTX 1660s i satıp alasım geldi. Ama ne kadar performans farkı olur sizce? Az fark olur gibime geliyor böyleyse.
RTX anlamında çok başarılı bir kart olacağını sanmıyorum ne de olsa giriş seviyesi. Sıfırdan bir sistem dizeceklere 3050 tavsiye ederim ancak elinde 1660, S, Ti/2060, S sahip olanlara satıp almalarını önermem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten 2070 super'in 6k fiyatın altına stoklar varken düşmediği ve fiyatların ha bire yükseldiği bir dönemde 4 5k olur gibi fikirler hayali geliyor bana 6'dan aşağı olursa bu mesajı alıntılayıp beni bozabilirsiniz. İyi geceler ha değer mi değer bu arada 6 minimum tahminim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten 2070 super'in 6k fiyatın altına stoklar varken düşmediği ve fiyatların ha bire yükseldiği bir dönemde 4 5k olur gibi fikirler hayali geliyor bana 6'dan aşağı olursa bu mesajı alıntılayıp beni bozabilirsiniz. İyi geceler ha değer mi değer bu arada 6 minimum tahminim.
2000 serisinin üretimi durduğu için öyle. Bizim satıcılar ne kadar azsa o kadar çok pahalıya koyalım diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı