3060 vs 3060 Ti vs RX 5500 XT + PS5

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Başlıkta belirttiğim 3 seçenek arasında kaldım. Öncelikle bekleme imkanım olduğu için 3060 Ti bana daha yakın geliyor. Fakat bugün aklıma RX 5500 XT + PS5 alma fikri geldi. Zaten bilgisayarda rekabetçi oyunlar hariç doğru düzgün oyun oynamıyorum. R5 3600'ün yanına stok sorunları çözülünce RX 5500 XT alır, keyfime bakarım. Daha önce hiç PS özel oyunu oynamadığım için ilk başta özel oyunları alacağım. O yüzden oyun fiyatları pek yormaz diye umuyorum. İleride ise indirim kovalar, oyunsuz kalmam herhalde. Veya direkt 3060 Ti alıp PS özel oyunlarından feragat edebilirim. Sizce ne yapmalıyım? Çok kararsız kaldım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Zaten bilgisayarda rekabetçi oyunlar hariç doğru düzgün oyun oynamıyorum.
Ağırlıklı olarak rekabetçi oyunlar oynuyorsanız 3060 Ti veya 3060 gereksiz olur diye düşünüyorum. RX5500XT dediğiniz oyunlar için fazlasıyla yeterli, yanına bir de PS5 çok güzel olur.

Öncelikle FPS oyunları gamepadle oynamakta bir sorunuz yoksa PS5 artı RX 5500 XT çok mantıklı olur bana kalırsa. Ayrıca PC Now üyeliği alıp çeşitli oyunlara erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı