3060 vs RX 6600

Kendin demişsin RT performansı ve DLSS bayağı öne geçiriyor diye.
Bu tüm NVIDIA kartları vs. AMD kartları durumlarında geçerli.
Keşke biraz kafan çalışsa da aslında benim dediğimin aynısını dediğini anlayabilsen.

Tüm NVIDIA ve AMD kartlarda durum böyle değil. Örnek: GTX 1080 vs 6700 XT.

Ayrıca benle doğru konuş. Senin yaptığın fanboyluk, o kadar.

Tüm NVIDIA ve AMD kartlarda durum böyle değil. Örnek: GTX 1080 vs 6700 XT.

Ayrıca benle doğru konuş. Senin yaptığın fanboyluk, o kadar.
2016'da çıkan kartla 2021'de çıkan kartı kıyaslayıp lafı çarpıtma.
Yaşın kaç bilmiyorum ama yazılanları anlama kapasiten varsa, fanboy demeden önce oturup düşüneceksin.
Nvidia'nın DLSS ve RT teknolojilerinin AMD'nin önünde olduğunu söyleyip, benim "Ekran kartında Nvidia'dan şaşmamak gerek" sözümü çarpıtıp fanboyluğa yoramazsın. Haddini bileceksin.

Yaşın kaç bilmiyorum ama yazılanları anlama kapasiten varsa, fanboy demeden önce oturup düşüneceksin.
NVIDIA'nın DLSS ve RT teknolojilerinin AMD'nin önünde olduğunu söyleyip, benim "Ekran kartında NVIDIA'dan şaşmamak gerek" sözümü çarpıtıp fanboyluğa yoramazsın. Haddini bileceksin.

Yaşım 14, fakat bunun konuyla ilgisi yok. "Ekran kartında NVIDIA'dan şaşmamak gerek." demen gayet de fanboyluk. Örnek: RX 6600 XT vs RTX 3060. RX 6600 XT bariz daha iyi.

Ayrıca benle düzgün konuş. Yaşlısın diye bilgili olmuyorsun. En ufak bir bilgin olmadığı konuşmalarından belli. Senin gibiler forumu kirletiyorlar. Tek vasfında insanlara cırlamaktır senin. İsminden bile belli nasıl bir organizma olduğun; "alafranga"🤣

Ekran kartında NVIDIA'dan şaşmamak gerek.

Kapı çalıyor Aras Kargo geldi bir bak kapıya.
Miss gibi fanboy.
NVIDIA'nın DLSS ve RT teknolojilerinin AMD'nin önünde olduğunu söyleyip, benim "Ekran kartında NVIDIA'dan şaşmamak gerek" sözümü çarpıtıp fanboyluğa yoramazsın. Haddini bileceksin.

Esas sen haddini bilmelisin. Arkadaş doğru söylüyor boş yapma yoluna git fanboycuk.

Ayrıca benimle düzgün konuş. Yaşlısın diye bilgili olmuyorsun. En ufak bir bilgin olmadığı konuşmalarından belli. Senin gibiler forumu kirletiyorlar. Tek vasfında insanlara cırlamaktır senin. İsminden bile belli nasıl bir organizma olduğun; "alafranga"🤣

Benim de yaşım 14 ama yaşı 50'ye gelmiş dayımdan daha çok bilgisayar bilgim var. Şu bilgi işini yaşa bağlıyan kişilerden nefret ediyorum kendilerini bir şey sanıyorlar. Ne demişler akıl yaşta değil baştadır.

RT ve DLSS de geride diye AMD alınmaz mı oldu yani? Çoğu zaman uygun fiyata daha yüksek performans sunabiliyor. 6000 serisi ile sorunlarının büyük bir kısmını çözdü ve artık FSR da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı