3060'da neden 5.500 TL fiyat farkı var?

Beyaz sistem aşıklarını kazıklamak için.
Evet o yüzden.
arkadaş 5000tl lik farkı açıklamış 🤣🤣🤣🤣
Ama beyaz 🤪
Daha beyaz.

3060 Dual giriş seviyesi 3060, Vision üst seviye.
Özellikleri aynı ama nasıl biri giriş biri üst seviye oluyor . Hangi özellikleri giriş seviye hangi özellikleri üst seviye onu soruyorum. Sonuçta ikisi de 3060 tek farkı marka ve 1 fan fazla olması. 5500 tl fark için yeterli değil bu. Ben o farkların ne olduğunu soruyorum sadece. Pahalı olan daha fazla fps verecek mi mesela ?

Özellikleri aynı ama nasıl biri giriş biri üst seviye oluyor . Hangi özellikleri giriş seviye hangi özellikleri üst seviye onu soruyorum. Sonuçta ikisi de 3060 tek farkı marka ve 1 fan fazla olması. 5500 tl fark için yeterli değil bu. Ben o farkların ne olduğunu soruyorum sadece.
PCB' si, soğutması, GPU Die (Soğutma Bloğu) büyüktür. Alt plaka metal olması, daha uzun ömürlü fanlar kullanılması, daha iyi teknik hizmet, daha fazla TDP (Bazıları), çekirdek hızı. Giriş çıkış portları. Vee beyaz olmasııı😍😍😍
Pahalı olan daha fazla fps verecek mi mesela ?
En fazla 5-10 FPS ama beyaz.

PCB' si, soğutması, GPU Die (Soğutma Bloğu) büyüktür. Alt plaka metal olması, daha uzun ömürlü fanlar kullanılması, daha iyi teknik hizmet, daha fazla TDP (Bazıları), çekirdek hızı. Giriş çıkış portları. Vee beyaz olmasııı😍😍😍

En fazla 5-10 FPS ama beyaz.
Teşekkür ederim beklediğim cevap buydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı