3070 ekran kartı önerisi

Maslany

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba; 3070 almaya karar verdim. Bütçem dahilinde. Render işiyle uğraşıyorum o yüzden rxlere bakmıyorum. Aşağıdakilerin hangisi daha iyidir? Bütçem 13-14 kadar çıkar. İkinci el almak istemiyorum. Ama aşağıdaki markaların sorunları var mı şikayetleri nedir hiç bilmiyorum araştırmalarımda alınır diyorlar. Sizlerede sormak istedim. İkinci bir sorumda sistemimle uyuşmazlık yapar mı acaba? Önerileride açığım. Şimdiden teşekkürler hepinize.

Sistem bilgisi;
  • AMD Ryzen 7 5700X işlemci.
  • Sapphire Pulse Radeon RX570 8G ggdr5 ekran kartı. ( değişecek )
  • Gigabyte B450M 2H anakart. ( değişecek )
  • Corsair Vengeance RGB RT 32 GB (2 X 16 GB) DDR4 3.600MHz C16 bellek.
  • Samsung EVO SSD 500.
  • Adata SSD 500.
  • Toshiba 1 TB HDD.
  • Noctua kule tipi soğutma.
  • Adata XPG 750G-bkceu Core Reactor 750W 80+ Gold güç kaynağı.

Şu 3070 Ti.

Bir şey sormak istiyorum bununla diğerlerinin ne farkı var. Pek anlamıyorum. Güncel bir kart olduğu için mi? Bir de bu marka iyi midir hiçbir fikrim yok da soğutması felan. Genelde diğerlerine göre daha ucuz şüpheye düşürdü beni bir :D
Daha yeni kart bu sene çıktı DLLS 3 avantajı var tabii render konusunda daha iyi ayrıca senin yerinde olsam 4060Tİ modelinin 16GB çıkacak onu beklerdim daha güzel olacak.

Daha yeni kart bu sene çıktı DLSS 3 avantajı var tabii render konusunda daha iyi ayrıca senin yerinde olsam 4060 Ti modelinin 16 GB çıkacak onu beklerdim daha güzel olacak.

Evet onu duydum ama sanırım fiyat 20 k üzerinde olacaktır diye düşündüm. Çıkış tarihi açısından bir bilginiz var mı acaba?

Geri
Yukarı