3070 LHR ne kadar ETH kazar?

etheryum ağında işler bizim ekran kartları ile yapılıyordu.
bunun yerine software yapacaklar.programla stake le
bizde etheyum yerine diğer koinlerde madencilik yapacağız
bu yılın aralık ayında bir güncelleme gelecek zorluk bombası
bitecek diyor bazılar bazılarıda haziran 2022 de diyorlar
beklemedeyiz.
not : şu an hem ekran kartı hemde stake yapılıyor zaten ama yüzde 100 stake geçerse mining bitecek eth için 2. büyük alt koin raven var oda kawpow kullanıyor ekran kartı alırken kawpow gücüne bakın bence örneğin 2 adet 1660 süper 10-11 k gibi 2.elde 1 adet 2060 5.5-6 k gibi
ama 1 adet 2060 2 adet 1660 süper gücünde raven kazıyor.
Şuan sadece 1 adet 3070 LHR'li ekran kartım var hocam. Hangi coin'i kazmamı önerirsiniz? Ve örneğin diyelim 1 yıl kazdım sonra bıraktım ve oyun için kullanacağım ekran kartını bu şekilde performansı %kaç düşer madencilik yapılmamış bir ekran kartına göre?

Şuan sadece 1 adet 3070 LHR'li ekran kartım var hocam. Hangi coin'i kazmamı önerirsiniz? Ve örneğin diyelim 1 yıl kazdım sonra bıraktım ve oyun için kullanacağım ekran kartını bu şekilde performansı %kaç düşer madencilik yapılmamış bir ekran kartına göre?
raven+eth yap dual mining en karlısı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyem jp den 8.000 TL'ye bir 3060 Ti almanız 43.5 mh/s kazıyor sabit ve dalgalanmadan lolMiner 1.34 sürümü ile 10 adet 3060 Ti galakuro ile kazı yapıyorum jpden aldım tavsiye ederim.

1075 veriyorum Windows'ta 7875 görünüyor 43.50 mh/s veriyor fakat ısı 55'in altıda ise üzerine biraz çıkarsa 43'e indiği oluyor.
Ben 1000 üzerine çıktığımda oc ayarlarını kontrol edin stabil değil diyip resetliyor miningi. Gpu-Z de memory clock +985 mem verince 1946 görünüyor. Afterburner da 7786. Sizin mem clock kaç gpu z de

Ben 1000 üzerine çıktığımda OC ayarlarını kontrol edin stabil değil deyip resetliyor miningi. GPU-Z de Memory clock +985 mem verince 1946 görünüyor. Afterburner'da 7786. sizin mem clock kaç GPU Z de.

2019 görünüyor hocan GPU Z de Core'ye de 0 veriyorum hiç ellemiyorum eğer - değer veriyorsanız 0'a çekip te deneyebilirsiniz. Bazı modellerde mem çok arttırılamıyor 950'den fazla verilemeyen bazı modeller var.
Değerler aynı fakat benim kart 60 derece. Marka model nedir? Fan hızı kaç?

Hocam kart galakuro 3060 Ti OC fan hızı 65 kartın bulunduğu ortam hava sirkülasyonu ısıyı etkiler değişkenlik bundan kaynaklanıyor olabilir.

gigabyte rtx 3070 aorus master o.c LHR
bu kart mining için nasıldır.tavsiye eder misiniz?
kronik sorunu var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı