3070 MSI Suprim X vs. Palit 3070

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 3070 Ti'ya da 3070 ekran kartı almayı düşünüyorum. GameGaraj sitesinde Palit ekran kartı var. Diğer 3070 Ti'lar ile fiyatı kıyaslanınca biraz daha makul geldi ama Palit firmasını duymadım. Aynı sitede 3070 MSI Suprim X var. İkisinin arasında kaldım rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca 4 adet 8 GB'lik Corsair Vengeance Pro RAM aldım. Bunu da göz önünde bulundurarark CPU tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Teşekkürler. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Palit gayet iyi bir markadır, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sitedeki söylediğiniz kartlar LHR model, bunu da göz önünde bulundurun. Ben Palit almanı tavsiye ederim, marka için ekstra ödemenize hiç gerek yok. İşlemci olarakta AMD Ryzen 7 5800X öneririm. 3070 ve 3070 ti ile güzel ikili oluşturuyor. Tabii bütçenizi söylerseniz alternatiflerde var elbet.

Palit gayet iyi bir markadır, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sitedeki söylediğiniz kartlar LHR model, bunu da göz önünde bulundurun. Ben Palit almanı tavsiye ederim, marka için ekstra ödemenize hiç gerek yok. İşlemci olarakta AMD Ryzen 7 5800X öneririm. 3070 ve 3070 ti ile güzel ikili oluşturuyor. Tabii bütçenizi söylerseniz alternatiflerde var elbet.
Bu eşleşme için kaç wtt gerekir. Corsair cv550 var bende yeterli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı