3070'li PC toplama

Ekran kartı stokları geldiğinde tek tek toplamak daha sağlıklı olur gibi. Ayrıca 5900X'i neden alacaksınız, render ile mi uğraşıyorsunuz?

Ben olsam kendim topladım bütçen çok zaten keyfini de sen çekersin hem. (Bu bütçeye bir beyaz set çekilir üff)

Ha ama bu da alınır tabii oda bir seçim.

Ekran kartı stokları geldiğinde tek tek toplamak daha sağlıklı olur gibi. Ayrıca 5900X'i neden alacaksınız, render ile mi uğraşıyorsunuz?

Genellikle oyun oynamak için kullanacağım. O yüzden maksimum performans istiyorum.
(Not: Bu konularda biraz amatörüm.)

Bu bütçeye bir beyaz set çekilir, üf.
Çekilmez mi? Arkadaş beyaz istiyorsa güzel şeyler yapılabilir. @HelciOff beyaz sistem istiyor musunuz hocam?

Hangi çözünürlükte kullanacaksınız? 1080p ise yazık olur gibi, 1440p veya 2160p öneririm.

Şu an 3070 stokları yok ama geldiğinde eski fiyatlarla aynı olur büyük ihtimalle, 7000 liraya Vision OC, 7500 liraya Aorus Master rahatlıkla alınıyordu.

Corsair Vengeance RGB PRO Siyah 8GB 3600MHz CMW8GX4M1Z3600C18 CL18 DDR4 Single Kit Pc Ram | En Ucuzu Akakçe 2 adet

Kasa olarak beyaz bir şey yapabilirsiniz, iki alternatif bırakıyorum.
DEEP COOL RF120W Dahili Beyaz Ledli Yüksek Parlaklık Kasa Fanı 120mm Şeffaf: Amazon.com.tr 3 tane yeterlidir, kasanın içinden çıkanları da öne takarsınız.

Dümdüz XPG almak daha mantıklı gibi, 4000D full beyaz diye önerdim.

15000 lira oluyor.

Çekilmez mi? Arkadaş beyaz istiyorsa güzel şeyler yapılabilir. @HelciOff beyaz sistem istiyor musunuz hocam?

Hangi çözünürlükte kullanacaksınız? 1080p ise yazık olur gibi, 1440p veya 2160p öneririm.

Şu an 3070 stokları yok ama geldiğinde eski fiyatlarla aynı olur büyük ihtimalle, 7000 liraya vision OC, 7500 liraya Aorus Master rahatlıkla alınıyordu.

Corsair Vengeance RGB PRO Siyah 8GB 3600MHz CMW8GX4M1Z3600C18 CL18 DDR4 Single Kit Pc Ram | En Ucuzu Akakçe 2 adet

Kasa olarak beyaz bir şey yapabilirsiniz, iki alternatif bırakıyorum.
DEEP COOL RF120W Dahili Beyaz Ledli Yüksek Parlaklık Kasa Fanı 120mm Şeffaf: Amazon.com.tr 3 tane yeterlidir, kasanın içinden çıkanları da öne takarsınız.

Dümdüz XPG almak daha mantıklı gibi, 4000D Full beyaz diye önerdim.

15000 lira oluyor.

Teşekkürler. Öncelikle 2K kullanmayı düşünüyorum. Renk pek önemli olmasa da beyaz hoş duruyor. Benim için 1. sırada performans yer alıyor. Dış görünüş daha çok 2. sırada.

Geri
Yukarı