3080 Ti R7 5700X sistem nasıldır?

BigGaming

Hectopat
Sistem fiyatı İstanbul-Kayseri yakıt ücreti ile beraber 26000 tutuyor ekran kartı 1 yıl kullanılmış satıcı video kayıt attı 8X MSAA 1920x1080 ayarlarda FurMark testi average FPS 106 veriyor diğer parçalar tamamen sıfır garantili kutulu sizce bu sisteme 26000 verilir mi bana sorun çıkarır mı yardımcı olun ltfn.

Ekran kartı: Gigabyte RTX 3080 Ti OC (3 fanlı, herhangi bir sorunu sıkıntısı yok, 10 dk FurMark testinde %50 FAN-73 derece, Amazon Japonya ürünü)
İşlemci: Ryzen 7 5700X (sıfır, 2 yıl TR garantili, kutulu-faturalı)
Soğutucu: Snowman kule tipi soğutucu (stok fana kıyasla işlemcinin 10-15 derece daha serin çalışmasını sağlıyor. Sıfır, 2 yıl TR garantili, kutulu-faturalı)
SSD: Western Digital 480 GB M.2 SSD (sıfır, 2 yıl TR garantili, kutulu-faturalı)
RAM: XPG 16 GB 3200 MHz (sıfır, ömür boyu TR garantili, kutulu-faturalı)
Anakart: ASRock B450M-HDV r4.0 (sıfır, 2 yıl TR garantili-kutulu-faturalı, güncel BIOS)
Kasa: Gameforce 6 fanlı glass oyuncu kasası (sıfır, kutulu-faturalı, 2 yıl TR garantili)
PSU: Aerocool VX Plus 750 watt güç kaynağı (sıfır, 2 yıl TR garantili, kutu-faturalı)
İşletim sistemi: Windows 10 Pro yüklü & lisanslı. NVIDIA vb. tüm sürücüler kurulu-güncel olup tak-çalıştır durumdadır.

Ekran kartı ve işlemci için diğer parçalar giriş seviyesi kalmış o yüzden bu sistem daha mantıklı:
Bu sisteme bir de monitor alınacak benim butcemi aşar gibi duruyor

Bu sisteme bir de monitor alınacak benim butcemi aşar gibi duruyor

Bu ikisini al o zaman çünkü o sistemi alsan pek verimli kullanamayacaksın.

Geri
Yukarı