30TL'ye Counter Strike için Kulaklık Önerisi

Ben şarkı dinleyince tabletten açıyorum. Zaten çok şarkı dinleyen birisi değilim. Sadece Counter Strike için alacağım. Bu sefer arkadaşın telefonla resim çekeceğim.

İsterseniz direksiyon setinin de bir kaç resmini atarım.

@Akif cumartesi alacağım. İstediğin soruları o zaman sorabilirsin. Zaten ben birkaç inceleme izledim. Tabi çoluk çocuk çekerse böyle olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

uqurbilqen, ben de baktım da adam akıllı inceleme yok. :D Aklıma takılan kulaklığın kulağımıza gelen yeri (adı her ne ise) hareket etmiyor. Acaba rahat kullanabilir miyim? Onun dışında aletin bas vuruşlarında eksiklik varmış. Ben de müziği genelde telefonda veya hoparlörde dinliyorum. Benim için önemli olan zaten ses değil, mikrofon. Karşıya nasıl gittiği önemli. Bunun üzerine test yapabilirseniz, çok makbul geçer. Teşekkürler.

SypeR, kendi adıma konuşmam gerekirse sesi çok da önemsemiyorum. Çok ihtiyacım olduğunda hoparlörü kullanıyorum. Benim ihtiyacım olan şey bir mikrofon. :D O da iyiyse, alacağım.

uqurbilqen, ben de baktım da adam akıllı inceleme yok. :D Aklıma takılan kulaklığın kulağımıza gelen yeri (adı her ne ise) hareket etmiyor. Acaba rahat kullanabilir miyim? Onun dışında aletin bas vuruşlarında eksiklik varmış. Ben de müziği genelde telefonda veya hoparlörde dinliyorum. Benim için önemli olan zaten ses değil, mikrofon. Karşıya nasıl gittiği önemli. Bunun üzerine test yapabilirseniz, çok makbul geçer. Teşekkürler.

Vatana gidince aklımda 2-3 tane kulaklık olacak. Orada deneyerek alacağım. Benim içinde mikrofon çok önemli. Ts3'de ses kötü çıkınca küfür ediyorlar da :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı