31.5" vs. 27" 1440p monitör

Hangi kullanım için alacaksınız? Oyun içinse 27" bile fazla gelebilir. Özellikle competitive oyunlar oynuyorsanız hiç düşünmenize gerek yok.

31.5 olan daha ucuz şu an 27 olandan 165 Hz 1 ms monitör. Daha önce kullandınız mı 2K 31.5 inç bir monitör?

Bahsettiğiniz ürünlerin linkleri varsa atmanızı rica edeceğim çünkü 31.5' modelleri 27' modellerinden daha ucuz olamaz, muhtemel özellikleri aynı değil. Sorunuza gelirsek, 31.5 inç monitörü kullanmışlığım var ve 1 saat duramadım göz ağrısından.

Tam olarak ne için kullanacaksınız?
Oyun amaçlı.Her türlü oyunu oynuyorum genelde online ama.
Bahsettiğiniz ürünlerin linkleri varsa atmanızı rica edeceğim çünkü 31.5' modelleri 27' modellerinden daha ucuz olamaz, muhtemel özellikleri aynı değil. Sorunuza gelirsek, 31.5 inç monitörü kullanmışlığım var ve 1 saat duramadım göz ağrısından.
Gigabyte 31.5" G32QC 165Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 QHD Freesync Premium Pro ve G-Sync Uyumlu Curved Gaming Monitör | ITOPYA

Aynı kararsızlık bende de var PC başında boş zamanlarim da oyun ve film izliyorum şu anda 23" bir monitör var ve yetersiz geliyor. Daha güzel ve büyük bir şey bakıyorum kimler hangi ürünü neden önerir yazar ise sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı