31 yıl sonra merhaba monterey K108

Tam olarak ne işlemler yaptınız? Mekanik klavyeye mi çevirdiniz, yoksa tamir mi ettiniz?

5 pin dın porttan PS2 porta geçildi hocam(A4Tech kablosu kullandım), tabii ki iç dış komple temizlendi berbat haldeydi. Basmayan tuşlar düzeltildi. Bu arada klavye zaten orijinal olarak mekanik.

1618275564959.png

Bahsettiğim port, bu arada orijinal kablosuna hiçbir şekilde dokunmadım ya da board üzerinde lehim işlemi uygulamadım geri çevirmek istersem diye.

Basit lakin hoş bir hamle olmuş. Bu tür eski klavyeler beni cezbediyor.
5 pin dın porttan PS2 porta geçildi hocam(A4Tech kablosu kullandım), tabii ki iç dış komple temizlendi berbat haldeydi. Basmayan tuşlar düzeltildi. Bu arada klavye zaten orijinal olarak mekanik.

Eki Görüntüle 971822

Bahsettiğim port, bu arada orijinal kablosuna hiçbir şekilde dokunmadım ya da board üzerinde lehim işlemi uygulamadım geri çevirmek istersem diye.

Eki Görüntüle 971822

Gerçekten çok iyi, mekanikse hele.
Çok güzel duruyor.

Gerçekten güzel olmuş hocam. Emeğine sağlık. Lise yıllarım aklıma geldi. 286 ile DOS komutu girerdik.

Basit lakin hoş bir hamle olmuş. Bu tür eski klavyeler beni cezbediyor.
Klavyenin eski kondisyonu nasıldı bilmiyorum ama bu kadar beyaz olması bile büyük bir emek olabilir. Beyaz plastik ürünlerin renkleri yıllar geçtikçe sarıya dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı