31 yıl sonra merhaba monterey K108

Asperox işe yaramadı. Ne yapılabilir başka? Ya da ne kadar bekletmek gereklidir?

Bembeyaz olması beklenemez hocam benim klavyemde o kadar beyaz bir halde değil, tabii bir de plastik türü kalitesi var bu 90'lardan kalma bir ürün ama 2000'li ürünlerin beyaz ürünleri kolay beyazlamıyor. Ben 20 dakika kadar beklettim tuşları çıkartıp kavanoza koyup üzerlerine biraz sıkıp kapağını kapattım onları da o şekilde beklettim. Karbonat limon karışımı ya da diş macunu deneyebilirsiniz ama önce küçük bir kısmında deneyin plastiğe zarar gelirse dönüşü çok zor oluyor başka projelerimden biliyorum. Adam akıllı yapabilirsem onları paylaşmak isterim.

Karbonat, limon tuzu ve asperox kullandım, tuşlarda biraz iyileşme var ama kasasında pek fark göremedim.

Bendekinin bir üst modeli bu ve o beyazlığa erişmek imkansız gibi bir şey ancak zımpara ile ama dediğim gibi eski donanımlara hayat vermeyi seven biriyim zımpara insanı üzen bir durum dönüşü zor oluyor şu anda bir klavyem ve farem o yüzden kötü durumda artık başka zaman kurtarmayı planlıyorum onları. Bence ton farkını çözdüyseniz ve sararma azaldıysa sorun çözülmüştür.

Bendekinin bir üst modeli bu ve o beyazlığa erişmek imkansız gibi bir şey ancak zımpara ile ama dediğim gibi eski donanımlara hayat vermeyi seven biriyim zımpara insanı üzen bir durum dönüşü zor oluyor şu anda bir klavyem ve farem o yüzden kötü durumda artık başka zaman kurtarmayı planlıyorum onları. Bence ton farkını çözdüyseniz ve sararma azaldıysa sorun çözülmüştür.
Önce düşük sonra yüksek zımpara ile yapsam nasıl olur acaba. Sarılığın o kadar katmanı var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı